Alza Benefit slevy - Skin Care Products
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 1,153
COSRX The AHA 2 BHA 2 Blemish Treatment Serum i - 50 g (30 × 2 beads of each acid)
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care
AXIS-Y Daily Purifying Treatment Toner 200 ml
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, oily and mixed skin types - 190 Kč/100 ml
NUMBUZIN No.3 Blue Bio-Retinol Pore Refining Serum 30 ml
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,530 Kč/100 ml
LUMENE Klassikko Cleansing Micellar Cleansing Water 200 ml
188,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water -, for mature skin, for dry and sensitive skin, removes make-up and cleanses - 94 Kč/100 ml
KORIKA HI-TECH LIPOSOME Calming Solution Vitality Serum 30 ml
1,179,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 3,930 Kč/100 ml
YVES ROCHER Pure Menthe Cleansing Scrub 75 ml
369,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub - for oily, problematic and combination skin, moisturizing and cleansing, volume 75 ml - 492 Kč/100 ml
SKINFOOD Carrot Carotene Moist Effector 55 ml
619,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Emulsion - 1,125 Kč/100 ml
DERMALOGICA Daily Superfoliant 13 g
560,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub
NINE LESS Molecule-Clear Salicylic Acid Serum 30 ml
339,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,130 Kč/100 ml
MÁDARA Superseed Renewing Facial Oil 30 ml
Discounted -9 %
1,019,-
1,129,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Oil suitable for these skin types: oily, normal, dry and mature, effect: regenerating, antioxidant, evens skin tone and protective, moisturises and contributes to the healthy...
MÁDARA Acne Cleansing Facial Gel 140 ml
529,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - for women, for normal skin, suitable for sensitive skin, suitable for mixed and oily skins - 378 Kč/100 ml
ANUA Heartleaf 70 Soothing Collagen Mask 38 g
359,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, moisturising, soothing and softening, meant for the following skin type(s): sensitive and dry
INNISFREE Black Tea Treatment Essence 75 ml
749,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Emulsion - 999 Kč/100 ml
DERMALOGICA Multi-Active Toner 50 ml
549,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for normal, mixed, dry and mature skin types - 1,098 Kč/100 ml
INNISFREE Green Tea Seed Hyaluronic Serum 80 ml
799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 999 Kč/100 ml
SKINFOOD Blue Chamomile Hyaluronic Gel Mask 5 × 38 g
569,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - textile
ABIB Rice Probiotics Overnight Mask Barrier Jelly 80 ml
429,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel - 536 Kč/100 ml
PATYKA Pro-Collagen Lift Mask Pro-Collagen Lift Mask 50 ml
1,799,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, lifting and smoothing, meant for the following skin type(s): oily, normal, mixed and dry - 3,598 Kč/100 ml
MÁDARA SOS Hydra Moisturizing Eye Cream and Mask 20 ml
679,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 3,395 Kč/100 ml
MÁDARA Micellar water with hyaluronic acid 400 ml
649,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water - for normal skin, for combination and oily skin, removes make-up and cleanses - 162 Kč/100 ml
KORIKA Hydrating Skincare Set Super Hydrating Serum 30 ml + 3D Face Roller
2,479,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,240 Kč/pcs - from 8,263 Kč/100 ml
KORIKA HI-TECH LIPOSOME Calming Solution Soothing Cleanser 150 ml
649,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Cream - korean, with a volume of 150ml - 433 Kč/100 ml
HOUSE OF HUR Purifying Cleansing Balm 50 ml
439,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Balm - for the eye area
LANCÔME Absolue Longevity MD Intercept The Cream 30ml
New arrival
2,870,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily and night, skin type: mature, 30 ml - 9,567 Kč/100 ml