Alza Benefit slevy - Skin Care Products
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 1,190
CENTELLIAN24 360° Shot PDRN Active Serum 50 ml
679,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,358 Kč/100 ml
MÁDARA Age Pro Anti-Wrinkle Eye Cream 15 ml
929,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 6,193 Kč/100 ml
SKINFOOD Pantothenic Water Parsley Silence Essence 70 ml
719,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,027 Kč/100 ml
BULLDOG End of Day Recovery Cleansing Face Gel 125 ml
399,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - for men, for normal skin - 319 Kč/100 ml
MARY & MAY Multi Hyaluronics Serum 80 ml
409,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 511 Kč/100 ml
MÁDARA Age Pro Intensive Anti-Wrinkle Serum 30 ml
1,149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 3,830 Kč/100 ml
MÁDARA Botanic Niacinamide 5 in 1 serum 30 ml
769,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,563 Kč/100 ml
LUMENE Nordic - C [Valo] Dark Spot Serum 30 ml
1,129,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 3,763 Kč/100 ml
ANUA Peach 70 Niacin Brightening Collagen Mask 38 g
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, moisturising, brightening, regenerating and softening, meant for the following skin type(s): normal and mature
MATIS PARIS The Essence 200 ml
1,629,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Essence - for cleansing the skin, ideal for normal, dry and mature skin types
+Gift Cosmetic Gift Set Matis Paris with a value of 1,499,-
LUMENE Nordic C Brightening Day Fluid Mineral SPF30 50 ml
449,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen - immediate brightening and skin tone unifying effect
JUVENA Moisture Gel Mask 75 ml
Great price
1,329,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, nourishing and soothing, meant for the following skin type(s): sensitive, normal, dry and mature - 1,772 Kč/100 ml
+Gift Cosmetic Gift Set JUVENA with a value of 2,399,-
JUMISO Waterfull Hyaluronic Cream 100 ml
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream , effect: moisturising and soothing, 100 ml - 369 Kč/100 ml
NINE LESS B-Boost 1% Kojic Acid Toner 200 ml
Great price
319,-
Save 51,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for normal and dry skin types - 160 Kč/100 ml
NIVEA Luminous Skin Glow Micellar Water 400 ml
279,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water - for normal skin, for mature skin, for dry and sensitive skin, for combination and oily skin, removes make-up and cleanses - 70 Kč/100 ml
MATIS PARIS Perfect Clean 200 ml
1,359,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - unisex, for normal skin, suitable for mixed and oily skins - 680 Kč/100 ml
SVR Palpebral Demaquillant By Topialyse Micellar Eye Gel 125 ml
299,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Remover - for the eye area 2-in-1, removes waterproof make-up, can be used not only for general make-up removal, but also for removing make-up from the eye area -...
INNISFREE Green Tea Skin For Men 150 ml
569,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Lotion for cleansing or final cleansing of the face, ideal for skin type: oily and mixed - 379 Kč/100 ml
DERMALOGICA Clearstart Micro-Pore Mist 118 ml
620,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mist - for cleansing the skin, ideal for oily and problematic skin types
MÁDARA Time Miracle Brightening Day Cream SPF15 40 ml
Discounted -17 %
849,-
1,029,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen for women daily, skin type: atopic and eczematous, sensitive, oily, normal, problematic, mixed, dry and mature, effect: moisturising and nourishing, 40 ml
MÁDARA His Eye Cream for men 17 ml
589,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 3,465 Kč/100 ml
MEDI-PEEL Green Cica Collagen Clear 2.0 - Cleansing Gel with Centella 300 ml
519,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - for women, suitable for mature skin, suitable for dry skin, suitable for sensitive skin - 173 Kč/100 ml
ABIB Jericho Rose Mist Serum Glow Spray 100 ml
519,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 519 Kč/100 ml
MÁDARA Peel Creamy clay peeling mask with AHA acids 60 ml
Discounted -26 %
539,-
729,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - washing means, soothing, cleansing, softening and smoothing, meant for the following skin type(s): oily, normal and mixed - 898 Kč/100 ml