Alza Benefit slevy - Skin Care Products
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 1,190
LUMENE Klassikko Advanced Anti-Age Advanced Anti-Age Revitalizing Rich Eye Cream 15ml
400,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 2,667 Kč/100 ml
LANCÔME Génifique Repair Shot 20ml
New arrival
2,290,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 11,450 Kč/100 ml
MIZON White Flower Snow Cream 150 ml
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream , 150 ml - 199 Kč/100 ml
INNISFREE Apple Seed Cleansing Oil 150 ml
549,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Oil , moisturises and contributes to the healthy appearance of the skin
AXIS-Y New Skin Resolution Gel Mask 100 ml
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - gel, moisturising, nourishing, soothing, brightening, regenerating, revitalising, antioxidant, smoothing, anti-inflammatory and strengthens skin barrier, meant for the...
CENTELLIAN24 Gutathione Toning Boosting Ampoule 30 ml
669,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,230 Kč/100 ml
PATYKA Bundle Double Cleansing Ritual Set 2 × 150 ml
719,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cosmetic Gift Set - contains Remarkable Cleansing Oil and Detox Cleansing Foam
PATYKA Intensive Revolumising Bi-serumIntense Revolumising Bi-phase Serum 30 ml
Great price
2,759,-
Save 141,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 9,197 Kč/100 ml
MÁDARA Retinol Alternative Bakuchiol Oil 30 ml
749,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Oil suitable for these skin types: sensitive, oily, normal, mixed and dry, effect: moisturising, nourishing and protective, moisturises and contributes to the healthy...
MÁDARA Scrub Exfoliating oil scrub 60 ml
489,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub - 815 Kč/100 ml
SENDO Concentrate with hyaluronic acid and phytocollagen 25 ml
799,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 3,196 Kč/100 ml
OMOROVICZA Refining facial polisher 100 ml
2,430,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub - 2,430 Kč/100 ml
INNISFREE Black Tea Youth Enhancing Oil_30 ml
1,019,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Oil suitable for these skin types: sensitive, mixed, dry and mature,, moisturises and contributes to the healthy appearance of the skin - 3,397 Kč/100 ml
ABIB Heartleaf Calming Toner Skin Booster 200 ml
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for normal skin types - 175 Kč/100 ml
MÁDARA Cfn Caffeine concentrate 17,5 ml
Discounted -12 %
419,-
479,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 2,394 Kč/100 ml
JUVENA SUN Superior Cream SPF 50+ 75 ml
1,269,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen for women daily, skin type: sensitive, normal, dry and mature, effect: moisturising, regenerating and lifting, 75 ml
+Gift Cosmetic Gift Set JUVENA with a value of 2,399,-
PATYKA Melting Cleansing Oil Gentle Cleansing Oil 150 ml
549,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Oil suitable for these skin types: sensitive, normal, mixed and dry, effect: nourishing, brightening and cleansing, moisturises and contributes to the healthy appearance...
LUMENE Basic Cleansing Kirkas Radiance Boosting Cleansing Cream 150 ml
257,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Milk - - 171 Kč/100 ml
INNISFREE Olive Vitamin E Real Cream 50 ml
689,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream , skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature, effect: regenerating, softening, revitalising, antioxidant, smoothing and protective, 50 ml -...
INNISFREE Forest Anti-Aging A. Essence 100 ml
749,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Emulsion - 749 Kč/100 ml
INNISFREE Black Tea Youth Ampoule 30 ml
1,019,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 3,397 Kč/100 ml
INNISFREE Green Tea Hyaluronic Skin 170 ml
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Lotion for cleansing or final cleansing of the face, ideal for skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature - 294 Kč/100 ml
DERMALOGICA Clearstart Fizz Mask 50 ml
690,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Mask - washing means, cleansing - 1,380 Kč/100 ml
BIODANCE Radiant Vita Niacinamide Cream 50 ml
759,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream , 50 ml - 1,518 Kč/100 ml