Alza Benefit slevy - Soap Refills
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 28
PROTEX Fresh liquid soap with natural antibacterial protection replacement cartridge 500 ml
109,-
22 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial and cleaning, for everyday use, unisex, volume 500 ml - 22 Kč/100 ml
AlzaEco soap (Mango, Lavender, Milk & Honey) 3× 1,5 l
Great price
279,-
6.20 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, for everyday use, alcohol-free, no artificial colours and...
PROTEX Ultra refill 900 ml
229,-
25 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - disinfectant, suitable for normal skin, antibacterial and moisturising, fresh fragrance, suitable for men, women, and children, volume 900 ml - 25 Kč/100 ml
PROTEX Cream refill 900 ml
229,-
25 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - disinfectant, suitable for normal skin, antibacterial and moisturising, fresh fragrance, suitable for men, women, and children, volume 900 ml - 25 Kč/100 ml