Special Teas
Special Teas – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 393
Tea Garden Imperial Tea 50 g
199,-
3,980 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - white, sprinkled, tea blend, German, weight 50 g, composition of the mullein - 3,980 Kč/1 kg
Yerba Maté Selecta Katuava - 500 g
155,-
310 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, the raw material used is holly with a positive impact on detoxification, digestion and digestion and energy and memory, single-species, Paraguayan, weight...
Tea Garden Mate Hula Hopp 500 g
999,-
1,998 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 1,998 Kč/1 kg
Tea Garden Rooibos Gardener 90 g
189,-
2,100 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 90 g - 2,100 Kč/1 kg
Pangea Tea Maté with citronella, tea 50 g
68,-
1,360 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, tea blend, German, weight 50 g, volume 50 ml, composition lemon - 1,360 Kč/1 kg
Tea Garden Rooibos Little Prince 500 g
999,-
1,998 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, sprinkled, tea blend, South African, weight 500 g, composition of arrows - 1,998 Kč/1 kg
Tea Garden Rooibos Love and Happiness 500 g
999,-
1,998 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, tea blend, South African, weight 500 g, composition basil - 1,998 Kč/1 kg
Tea Garden Rooibos Maxi Fig 90 g
189,-
2,100 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, sprinkled, tea blend, South African, weight 90 g, composition of liquorice - 2,100 Kč/1 kg
Tea Garden Rooibos Farmer's Love 90 g
189,-
2,100 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 90 g - 2,100 Kč/1 kg
Tea Garden Rooibos Gentleman 500 g
999,-
1,998 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, sprinkled, tea blend, South African, weight 500 g, composition cloves and cinnamon - 1,998 Kč/1 kg
ORIENTAL Maté Mint
from
61,-
61 Kč/kg
In stock according to variant
Tea - mate, loose, tea blend, Brazilian, composition holly and mint - 61 Kč/1 kg
ORIENTAL Yerba Mate Amazonian Pearl
from
76,-
304 Kč/kg
In stock according to variant
Tea - mate, sprinkled, tea blend, German, composition of holly, lemon, marigold, mango and pineapple - 304 Kč/1 kg
ORIENTAL Maté Lemon
from
61,-
61 Kč/kg
In stock according to variant
Tea - mate, loose, tea blend, Brazilian, composition holly and lemongrass - 61 Kč/1 kg
ORIENTAL Maté Pampero (roasted)
from
57,-
57 Kč/kg
In stock according to variant
Tea - mate, sprinkled, the raw material used is holly with a positive impact on detoxification, digestion and digestion and energy and memory, single-species, Brazilian -...
ORIENTAL Maté Orange Ginger
from
202,-
202 Kč/kg
In stock according to variant
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Brazilian, composition of holly, orange and ginger - 202 Kč/1 kg
Tea Garden Lapacho Yellow Blood Orange 500 g
999,-
1,998 Kč/kg
In stock 1 pcs at the supplier's
Tea - 1,998 Kč/1 kg
Tea Garden Rooibos Farmer's Love 500 g
999,-
1,998 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 500 g - 1,998 Kč/1 kg
T-moments Lemon Power ORGANIC
333,-
16,650 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 16,650 Kč/1 kg
Tea Garden Rooibos Lady Africa 500 g
999,-
1,998 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 500 g - 1,998 Kč/1 kg
Tea Garden Rooibos Maxi Fig 500 g
999,-
1,998 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, sprinkled, tea blend, South African, weight 500 g, composition of liquorice - 1,998 Kč/1 kg
Tea Garden Rooibos Lemon - Lemon 500 g
999,-
1,998 Kč/kg
In stock 4 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 500 g - 1,998 Kč/1 kg
Tea Garden Rooibos Baked Apple 500 g
999,-
1,998 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, sprinkled, tea blend, South African, weight 500 g, clove composition, cinnamon and rosehip - 1,998 Kč/1 kg
In the category Special Teas on Alza.cz, we currently have a total of 393 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Špeciálne čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Teakülönlegességek