Teas - Detox
All from 377
ORIENTAL Maté Orange Ginger
from
202,-
202 Kč/kg
In stock according to variant
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Brazilian, composition of holly, orange and ginger - 202 Kč/1 kg
JUKL Marigold 50 g
84,-
1,680 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is the scented marigold with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight...
JUKL Ground Honey Marigold 50 g
60,-
1,200 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is an earthy smoke with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50...
Jukl Milk thistle fruit, 50 g
56,-
1,120 Kč/kg
In stock > 50 pcs at the supplier's
Tea - 1,120 Kč/1 kg
JUKL Buckthorn officinalis 50 g
57,-
1,900 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - 1,900 Kč/1 kg
Yerba Mate Playadito - 500 g
146,-
292 Kč/kg
Currently Unavailable
Tea - maté, loose, single varietal, Argentine, weight 500 g - 292 Kč/1 kg
Hampstead Tea BIO green tea 250pcs
from
775,-
1,598 Kč/kg
Currently Unavailable
Tea green tea, Bio, tea bag, fairtrade certification, demeter certification, convenient packaging - from 3.10 Kč/pcs - from 1,598 Kč/1 kg
Yerba Mate Pajarito Tradicional - 500 g
Discounted -20 %
150,-
189,-
300 Kč/kg
Currently Unavailable
Tea - maté, loose, single varietal, Paraguayan, weight 500 g - 300 Kč/1 kg
Teekanne Detox & Slim 20 × 1.6 g
from
49,-
Currently Unavailable
Tea - herbal, tea bags, tea blend, composition nettle, mint and rosehip - from 2.45 Kč/pcs
In the category Teas - Detox on Alza.cz, we currently have a total of 377 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Detox čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Méregtelenítő teák