Teas Čajová zahrada
Teas Čajová zahrada – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 655
Tea garden Lapacho yellow - pure quality 1000 g
1,959,-
1,959 Kč/kg
In stock 4 pcs
Tea - 1,959 Kč/1 kg
Tea Garden Vilcacora - Uña del Gato - Cat's Claw 500 g
1,249,-
2,498 Kč/kg
In stock 4 pcs
Tea - herbal, loose, Peruvian, weight 500 g - 2,498 Kč/1 kg
Tea Garden Blue Tea - Clitoria ternata
259,-
8,633 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose, single-species, Chinese, weight 30 g - 8,633 Kč/1 kg
Tea Garden - Japan Gyokuro Asahi - green tea, 50 g
449,-
8,980 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single species, Japanese, weight 50 g - 8,980 Kč/1 kg
Tea garden hibiscus flower
89,-
1,780 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is hibiscus with a positive impact on immunity, nerves and sleep and energy and memory, single-species, Egyptian, weight 50 g -...
Tea Garden - Masala Tea in a box - ayurvedic black tea 100 g
299,-
2,990 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, German, weight 100 g, composition of cinnamon - 2,990 Kč/1 kg
Tea Garden Puerh Tea Original 90 g
199,-
2,211 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Chinese, weight 90 g - 2,211 Kč/1 kg
Tea Garden Formosa Oolong 80 g
199,-
2,488 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green and oolong, loose, single varietal, Taiwanese, weight 80 g - 2,488 Kč/1 kg
Tea Garden China Lapsang Souchong - black tea, 90g
189,-
2,100 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is cinnamon with a positive impact on energy and memory, single-species, Chinese, weight 90 g - 2,100 Kč/1 kg
Tea Garden Puerh Tea Original 500 g
999,-
1,998 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Chinese, weight 500 g - 1,998 Kč/1 kg
Tea Garden Rooibos Vanilla 90 g
189,-
2,100 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 90 g - 2,100 Kč/1 kg
Nana Mint Tea Garden
89,-
2,225 Kč/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is mint with a positive impact on immunity and energy and memory, single-species, Egyptian, weight 40 g - 2,225 Kč/1 kg
Tea Garden Nepal Masala - ayurvedic black tea, 90g
199,-
2,211 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, tea blend, Nepali, weight 90 g, anise composition, cloves, cinnamon, heather and ginger - 2,211 Kč/1 kg
Tea Garden - Japan Sencha Kakegawa - green tea, 70 g
199,-
2,843 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single-species, Japanese, weight 70 g - 2,843 Kč/1 kg
Tea Garden - China Jasmine Pearls 50 g - Jasmine Tea - Green Tea
299,-
5,980 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Green, sprinkled, single-species, Chinese, weight 50 g, volume 50 ml - 5,980 Kč/1 kg
Tea Garden - Japan Bancha - green tea, 70 g
199,-
2,843 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single-species, Japanese, weight 70 g - 2,843 Kč/1 kg
Tea Garden - Japan sencha Shinzo in a box - green tea 90 g
299,-
3,322 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single species, Japanese, weight 90 g - 3,322 Kč/1 kg
Tea Garden - Japan Sencha - green tea, 500 g
999,-
1,998 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single-species, Japanese, weight 500 g - 1,998 Kč/1 kg
Tea Garden - China Jasmin Chung Hao - jasmine tea, 500 g
1,899,-
3,798 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - green, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 500 g - 3,798 Kč/1 kg
Tea Garden Nepal Masala - ayurvedic black tea, 500g
999,-
1,998 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, tea blend, Nepali, weight 500 g, anise composition, cloves, cinnamon, heather and ginger - 1,998 Kč/1 kg
Tea Garden - China Gunpowder Special - Heavenly Temple ® - green tea, 500 g
999,-
1,998 Kč/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single varietal, Chinese, weight 500 g - 1,998 Kč/1 kg
Tea Garden India Darjeeling TGFOPI - black tea WITHOUT COFFEEINE, 60g
199,-
3,317 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single-species, Indian, weight 60 g - 3,317 Kč/1 kg
Tea Garden Rooibos Orange 90 g
189,-
2,100 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 90 g - 2,100 Kč/1 kg
Tea Garden - China Jasmin Chung Hao - jasmine tea, 70 g
199,-
2,843 Kč/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 70 g - 2,843 Kč/1 kg