Toiletries
Toiletries – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 1,180
DUREX Intense Orgasmic Gel 10ml
Great price
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stimulating gel - a stimulant Desirex™ is designed for intense orgasms. Just 2-3 drops is enough - 22,900 Kč/1 l
HARMONY Universal (150 pcs)
Amazing Deal
from
25,-
Save 10.90
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tissues - two-layer - from 0.19 Kč/1 pc(s)
DUREX Mutual Pleasure 3×20 pcs
1,149,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, extra lubrication, - 19.15 Kč/1 pc(s)
DUREX Massage Gel 2in1 with Aloe Vera 3×200 ml
729,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 243 Kč/ks - from 3,645 Kč/1 l
HiPP Babysanft Ultra Sensitiv (5×48 pcs)
from
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wet Wipes - children's, on your hand, face and changing, cleaning, neutral pH, contains 99% water, without perfume, suitable for children's skin, 5 pcs in the package
YOU ME Darling condoms with extra thin wall, 12 pcs
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, standard lubrication, size 53×190mm (W×L), thickness 0.055mm, 12 pieces per pack - 14.08 Kč/1 pc(s)
HARMONY SOFT White (8 pcs)
Amazing Deal
75,-
Save 50,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 9.38 Kč/roll
DUREX Originals 50 ml
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 2,780 Kč/1 l
YOU ME Macho Condoms with Stimulating Inserts, 12 pcs
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, standard lubrication, size 52×190mm (W×L), thickness 0.07mm, 12 pieces per pack - 14.92 Kč/1 pc(s)
HARMONY Soft (16 pcs)
Great price
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 8.69 Kč/roll
DUREX Sensual XL 10 pcs
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra large, latex, one kind, regular lubrication, - 30 Kč/1 pc(s)
DUREX Intense Vibrations 1 pc
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vibrating Ring for prolonged erection and simultaneous stimulation of the partner
PAMPERS Sensitive Baby 15×80 pcs
Great price
689,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wet Wipes suitable for normal skin, no alcohol and neutral pH, perfume free
DUREX Naturals Sensitive 100 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 2,390 Kč/1 l
DUREX Massage Gel 2in1 Ylang Ylang 200 ml
239,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 1,195 Kč/1 l
HARMONY Exclusive Pure White (16 pcs)
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - sensitive, perfume free - 11.19 Kč/roll
DUREX Play Perfect Glide 50ml
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 3,580 Kč/1 l
DUREX Mutual Pleasure 10 pcs
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, stimulating - warming, tingling - 30 Kč/1 pc(s)
ZEWA Deluxe Lavender Dreams (24 rolls)
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfumed - 11.63 Kč/roll - from 0.08 Kč/1 sheet
YOU ME Waterlube lubricant with added soothing panthenol, 150 ml
229,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant water-based - vaginal, for men and women, provides moisturisation, compatible with condoms, fragrance-free, volume 150ml, 1 pc in a pack - 1,527 Kč/1 l
DUREX Sensual Slim 10 pcs
Great price
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, regular lubrication, - 28 Kč/1 pc(s)
HARMONY EXCLUSIVE PURE WHITE (8 pcs)
Amazing Deal
99,-
Save 51,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - sensitive, perfume free - 12.38 Kč/roll
HARMASAN (20 pcs)
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - two-ply, perfume free - 19.45 Kč/roll - from 0.03 Kč/1 sheet
DUREX Feel Thin 12 pieces
269,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, regular lubrication, - 22 Kč/1 pc(s)
In the category Toiletries on Alza.cz, we currently have a total of 1180 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Hygienické potreby
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Higiéniai kellékek