Alza Benefit slevy - Toothbrushes
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 225
ELDONEX SonicPro STANDARD Black
199,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 4 pc(s) in package - 50 Kč/1 pc(s)
PROMIS fluoride-free toothpaste 75 ml
259,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, sulfate-free, gum protection, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, herbal flavour, volume 75 ml - 3,453 Kč/1 l
SMILEPEN Instasmile Instant Whitening Serum 30ml
475,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Whitening Product - the serum uses colour correction technology to even out shades and neutralise yellow tones on teeth, gentle yellow tone correction, contains hydroxyapatite,...
Oclean N10 Pink
390,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for Oclean W10, oral irrigators, 2 pc(s) in package - 195 Kč/1 pc(s)
JTF P200 Black 3 pcs
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for JTF P200, sonic type, 3 pc(s) in package - 133 Kč/1 pc(s)
TrueLife AquaFloss Compact L100
1,199,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Electric Flosser - 3 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, timer, power: battery-powered
ELMEX Repair & Prevent 3×75 ml
537,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Toothpaste - for exposed tooth necks, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack -...
AENO DB7 white + 1 head and 2 stickers
399,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Electric Toothbrush - sonic, 30000 movements per minute, 3 modes, timer, pressure sensor and battery indicator, spare heads: 1 pc(s)
Professor Max Bob and Bobek OMG - We'll clean it up!
1,199,-
On the way 1 pcs
Expected 05/10/2026
Electric Toothbrush - sonic, 35000 movements per minute, 2 modes, timer, battery indicator and smart function, spare heads: 2 pc(s)