Alza Benefit slevy - Toothpastes Sorted by Dental Problems
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 75
Oral-B Advanced Enamel Strengthening Clean Mint 75 ml
Great price
99,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, herbal flavour
ELMEX Enamel Repair 75 ml
149,-
1,987 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 1,987 Kč/1 l
Oral-B Pro Kids Lion King 60 ml
Amazing Deal
79,-
Save 10.90
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour
PARODONTAX Whitening 75 ml
129,-
1,720 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, helps prevent gum disease, volume 75 ml - 1,720 Kč/1 l
Oral-B 3D White Advanced Luxe Perfection 75 ml Menthol
91,-
1,213 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,213 Kč/1 l
PARODONTAX Classic Fluoride Free 75ml
Great price
115,-
1,533 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, gum protection, cavity protection, enamel protection, helps prevent gum disease, volume 75 ml - 1,533 Kč/1 l
COLGATE Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime 75 ml
Discounted -10 %
68,-
76,-
907 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, with fluoride, fruit flavour, volume 75 ml - 907 Kč/1 l
ELMEX Sensitive Clinical Expert Instant Care 2in1 3×75 ml
Great price
419,-
1,862 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 140 Kč/ks - from 1,862 Kč/1 l
ELMEX Sensitivity + Gum Care 75 ml
149,-
1,987 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,987 Kč/1 l
ELMEX Sensitive Plus Complete Protection 75 ml
149,-
1,987 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 1,987 Kč/1 l
COLGATE Advanced Mix 3×75 ml
174,-
773 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with activated charcoal, gum protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 58 Kč/ks -...
Oral-B Pro-Expert Gentle Whitening 75 ml
79,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, for sensitive teeth, herbal flavour
ELMEX Sensitive Clinical Expert Instant Care 2in1, 75 ml
149,-
1,987 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 75 ml - 1,987 Kč/1 l
Oral-B Professional Gum Protection Cool Mint 75 ml
99,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, herbal flavour
COLGATE Advanced Mix 6×75 ml
329,-
731 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, with activated charcoal, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 450 ml, 6 toothpastes in the pack -...
ORAL-B Pro Junior toothpaste 75 ml
80,-
1,067 Kč/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - children's, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,067 Kč/1 l
COLGATE Max Fresh Active Clean & Protection 75 ml
Discounted -15 %
50,-
59,-
667 Kč/l
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 667 Kč/1 l
GC Tooth Mousse Vanilla 35 ml
from
494,-
15,686 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - fluoride-free, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, fruit flavour, volume 35 ml - from 15,686 Kč/1 l
Oral-B 3D White Advanced Luxe Perfection 75 ml Eucalyptus and Mint
Great price
89,-
1,187 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 1,187 Kč/1 l
COLGATE Purple Serum 40 ml + toothpaste Purple Reveal 75 ml
369,-
3,209 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Whitening Product - whitening paste with optical correction, instant optical lightening of teeth - 185 Kč/pcs
COLGATE Advanced White Baking Soda & Volcanic Ash 3×75 ml
159,-
707 Kč/l
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 53 Kč/ks - from 707 Kč/1 l
COLGATE Max Fresh Fruit Fusion Watermelon 75 ml
77,-
1,027 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, with fluoride, fruit flavour, volume 75 ml - 1,027 Kč/1 l
ELMEX Sensitivity + Gum Strength 3×75 ml
Amazing Deal
479,-
2,129 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - whitening, gum protection, for sensitive teeth, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 160 Kč/ks - from 2,129 Kč/1 l
MERIDOL Fast Action 75 ml
169,-
2,253 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - gum protection, for sensitive teeth, volume 75 ml - 2,253 Kč/1 l