Alza Benefit slevy - XXL Packs
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 278
CLIN Lemon 4L
269,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner - 67 Kč/1 l
ALWAYS Ultra Secure Night 66 pcs
389,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, extended, antibacterial and neutralises odours - 5.89 Kč/1 pc(s)
SILAN Aromatherapy Tokyo 2.772L (126 washes)
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: for routine maintenance and perfumed, floral fragrance, 126 Washes washes, volume of 2772 ml - 1.42 Kč/praní - from 65 Kč/1 l
Oral-B iO Ultimate Clean, genuine round replacement brush heads, 10 pcs
New arrival
1,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 10 pc(s) in package - 200 Kč/1 pc(s)
Oral-B iO Radiant White Black, Original Round Replacement Brush Heads, 8 Pcs
New arrival
1,699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 8 pc(s) in package - 212 Kč/1 pc(s)
Oral-B Pro Cross Action Black Brush Heads, 12pcs
New arrival
1,399,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, single tuft brush, 12 pc(s) in package - 117 Kč/1 pc(s)
Oral-B iO Gentle Care Black, Genuine Replacement Round Brush Heads, 8pcs
New arrival
1,699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 8 pc(s) in package - 212 Kč/1 pc(s)
Oral-B iO Gentle Care, Original Round Replacement Brush Heads, 8pcs
New arrival
1,699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 8 pc(s) in package - 212 Kč/1 pc(s)
Oral-B iO Radiant White, Original Replacement Round Brush Heads, 8pcs
New arrival
1,699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 8 pc(s) in package - 212 Kč/1 pc(s)
PERSIL Discs Universal 28 pcs
349,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules all-purpose, for colour, white and black, removes stains while washing and for routine maintenance, 28 pc(s) in package - 12.46 Kč/1 pc(s)
PUR Power Lemon 4L
299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dish Soap - chlorine-free, total volume 4000 ml - 75 Kč/1 l
PERSIL Discs colour 42 pcs
450,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules all-purpose, for colour, removes stains while washing, maintain colour intensity and for routine maintenance, 42 pc(s) in package - 10.71 Kč/1 pc(s)
PERSIL Discs Universal 42 pcs
450,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Capsules all-purpose, for colour, white and black, removes stains while washing and for routine maintenance, 42 pc(s) in package - 10.71 Kč/1 pc(s)
HAMI Triplets beetroot, spinach, carrot 8×30 g
327,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 36 months of age, without added sugar and added salt - 41 Kč/pcs - from 10,900 Kč/1 kg
BEBA COMFORT 2, 5 HMO, follow-up breast milk, (6×800 g)
2,634,-
In stock 1 pcs
Baby Formula follow‑on, suitable from 7 months, added vitamins and minerals, contains probiotics and contains prebiotics - 439 Kč/pcs - from 549 Kč/1 kg
+Gift Dishwasher Tablets FINISH with a value of 199,-
BEBA COMFORT 3, 5 HMO, milk for small children, (6×800 g)
2,634,-
In stock 5 pcs
Baby Formula follow‑on, suitable from 13 months, gluten-free, added vitamins and minerals, contains probiotics, contains prebiotics and palm oil free - 439 Kč/pcs -...
+Gift Dishwasher Tablets FINISH with a value of 199,-
Nutrilon 3 Prosyneo H. A. toddler from 12 months 6×800 g
3,594,-
In stock 1 pcs
Baby Formula toddler, suitable from 13 months, - 599 Kč/pcs - from 749 Kč/1 kg
WOOLITE colour With Keratin 2×4.5l (150 washes)
573,-
In stock 2 pcs
Washing Gel - suitable for colour clothing, preserves fabric softness and colour intensity, 150 wash cycles, volume 9000 ml - 3.82 Kč/pcs - from 64 Kč/1 l
LOVELA Baby liquid detergent for white linen 2×4.5 l (100 washes)
899,-
In stock 1 pcs
Washing Gel - for children's clothing, suitable for white clothing, for sensitive skin and allergy sufferers, 100 wash cycles, volume 9000 ml - 8.99 Kč/pcs - from 100 Kč/1 l
Sergio Fruit snack Fruit Mood MIX 1 kg
899,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Fruit Snack for Kids - bar, recommended age from 36 months, blueberry, cranberry, apple, strawberry, mango, blackberry, plum and cherry flavour, 100 pcs per pack, weight 1000 g
Sergio mini fruit bars mix berries 120 g
120,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Fruit Snack for Kids - bar, recommended age from 36 months, blueberry, cranberry, strawberry, raspberry and cherry flavour, 12 pcs per pack, weight 120 g
Sergio Fruit Bar Mango 4 pcs
88,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Fruit Snack for Kids - bar, recommended age from 36 months, mango flavour, 4 pcs per pack, weight 80 g
Cormen CLEAMEN urinal tablets 1,5 kg
398,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Cleaning tablets - prevents the formation of deposits, scale and urinary scale, pack contains 48 pcs
ELMEX Caries Protection 3 x 75ml
Great price
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 106 Kč/pcs - from 1,418 Kč/1 l