Method
We can deliver Method products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 22
METHOD Universal cleaner grapefruit 828 ml
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - kitchen,
METHOD Lavender Universal Cleaner 828 ml
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage,
METHOD Wood Floor Cleaner 739 ml
87,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for floors, - 118 Kč/1 l
METHOD Cleaner for marble and granite 354 ml
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stone Cleaner - for marble, - 311 Kč/1 l
METHOD Peony Blush 0.99L (33 washes)
359,-
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour clothing, 33 wash cycles, volume 990 ml - 10.88 Kč/pcs - from 363 Kč/1 l
METHOD Peony Blush 0.99L (33 Washes)
219,-
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: removes stains while washing, floral fragrance, 33 Washes washes, volume of 990 ml - 6.64 Kč/praní - from 221 Kč/1 l
METHOD for stainless steel 354 ml
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stainless Steel Cleaner for stainless steel
METHOD Tropical Coconut 0.99L (33 Washes)
359,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour clothing, 33 wash cycles, volume 990 ml - 10.88 Kč/pcs - from 363 Kč/1 l
METHOD Berry Bliss 0.99L (33 washes)
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - characteristics: removes stains while washing and maintain colour intensity, fruit fragrance, 33 Washes washes, volume of 990 ml - 6.64 Kč/praní -...
METHOD Tropical Coconut 0.99L (33 washes)
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - fresh fragrance, 33 Washes washes, volume of 990 ml - 6.64 Kč/praní - from 221 Kč/1 l
METHOD Antibacterial All Purpose Cleaner, 830 ml - Rhubarb
206,-
In stock 1 pcs at the supplier's
Universal Cleaning Product - antibacterial, universal
METHOD for bathrooms 828 ml
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner - for bathroom, - 132 Kč/1 l
METHOD dishwashing liquid peach and pink pepper 532 ml
Great price
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dish Soap - liquid, pump applicator, dermatologically friendly, perfumed, total volume 532 ml - 205 Kč/1 l
METHOD Glass cleaner 828 ml
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner - for glass and windows, - 144 Kč/1 l
METHOD dishwashing liquid coconut 532 ml
87,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dish Soap - liquid, pump applicator, dermatologically friendly, perfumed, total volume 532 ml - 164 Kč/1 l
METHOD Hard Floor Cleaner 739 ml
78,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for floors, - 106 Kč/1 l
METHOD Antibacterial Bathroom Cleaner, 830 ml - Water mint
206,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bathroom Cleaner - antibacterial, for bathrooms, content 830 ml - 248 Kč/1 l
METHOD green tea and citrus 532 ml
87,-
Currently Unavailable
Dish Soap - liquid, pump applicator, dermatologically friendly, perfumed, phosphate-free, vegan, total volume 532 ml - 164 Kč/1 l
METHOD for furniture and wood 354 ml
109,-
Currently Unavailable
Furniture Cleaner - for furniture, - 308 Kč/1 l