Free delivery
Alzaboxes and stores
New Arrivals
All from 35,778
BELLATEX LUX 2021 / 342 Anatomical Pillow, size L, 60 × 33, memory foam, grey ELASTAN cover
New arrival
889,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Pillow anatomical, Knitted, filling material: polyurethane, coating material: cotton and polyester, colour: grey
BELLATEX CHRISTMAS cushion 45 × 45 cm 55 / 904 Christmas design, blue with a moon
New arrival
289,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow decorative, Sublimation-printed, filling material: polyester, coating material: cotton and polyester, colour: white and blue
BELLATEX LUX 2021 / 307 Anatomical Pillow L, 60 × 33, memory foam, ELASTAN salmon-coloured cover
New arrival
889,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Pillow anatomical, Knitted, filling material: polyurethane, coating material: cotton and polyester, colour: orange
BELLATEX LUX 2021 / 301 Anatomical Pillow 60 × 33, memory foam, white ELASTAN cover
New arrival
889,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Pillow anatomical, Knitted, filling material: polyurethane, coating material: cotton and polyester, colour: white
BELLATEX LUX 2021 / 315 Anatomical Pillow, size L, 60 × 33, memory foam, beige ELASTAN cover
New arrival
889,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Pillow anatomical, Knitted, filling material: polyurethane, coating material: cotton and polyester, colour: orange
BELLATEX VIOLA cushion 40 × 60 cm 45 / 098 pink teddy bear
New arrival
339,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow decorative, Sublimation-printed, filling material: polyester, coating material: cotton and polyester, colour: pink
BELLATEX Wedge-shaped headrest pillow 2005 / 352 80 × 50 × 20 cm elastane – UNI green
New arrival
649,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Pillow Knitted, filling material: polyurethane, coating material: cotton and polyester, colour: green
BELLATEX Wedge-shaped Head Rest Pillow 2005 / 307 80 × 50 × 20 cm elastane – UNI salmon
New arrival
649,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Pillow Knitted, filling material: polyurethane, coating material: cotton and polyester, colour: orange
BELLATEX Contoured Pillow 50 / 348 KUŽELKA blue
New arrival
369,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow for children, decorative, Knitted, filling material: polyester, coating material: polyester, colour: blue
YANKEE CANDLE Pink Sands Refill 250 ml
New arrival
419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Diffuser Refill - 1,676 Kč/1 l
YANKEE CANDLE Wild Orchid refill, 250 ml
New arrival
419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Diffuser Refill - 1,676 Kč/1 l
YANKEE CANDLE Bayside Cedar refill, 250 ml
New arrival
419,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Diffuser Refill - 1,676 Kč/1 l
FOMEI Digitalis Pro KIT TX600 TTL (F)
Discounted -3 %
24,240,-
24,990,-
In stock 1 pcs at the supplier's
External Flash for Fujifilm cameras, guide number: 45, synchronisation with multiple flashes
Free delivery
Alzaboxes and stores
Alzaboxes and stores
FOMEI Digitalis Pro KIT TX600 TTL (N)
Discounted -3 %
24,240,-
24,990,-
In stock 5 pcs at the supplier's
External Flash for Nikon cameras, guide number: 45, synchronisation with multiple flashes
Free delivery
Alzaboxes and stores
Alzaboxes and stores
FOMEI Digitalis Pro KIT TX600 TTL (C)
Discounted -3 %
24,240,-
24,990,-
In stock 4 pcs at the supplier's
External Flash for Canon cameras, guide number: 45, synchronisation with multiple flashes
Free delivery
Alzaboxes and stores
Alzaboxes and stores
FOMEI Digital Pro X - 1200, studio flash
New arrival
24,590,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
External Flash for cameras of all brands, guide number: 90,1, display with information, synchronisation with multiple flashes
FOMEI Digital Pro X - 700, studio flash
New arrival
17,990,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
External Flash for cameras of all brands, guide number: 64,3
Metaltex Oil, Vinegar, Salt and Pepper Set with Stand, 5-piece, black
New arrival
506,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Condiments Tray - made from glass, plastic, steel and metal, height: 130mm, set of 5 pc(s), dishwasher safe
Metaltex Oil and Vinegar Set with Stand, 3-piece, black
New arrival
361,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Condiments Tray - made from glass, plastic and metal, height: 145mm, set of 3 pc(s), dishwasher safe
Daneš Marin: Pidižvouk
New arrival
398,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
CD Audiobooks This nonsensical story about an unknown world on the other side is aimed at children aged 9 to 99.
Jaroslav Velinský: An Approximate Solution
New arrival
398,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
CD Audiobooks Major Moldánek has roped in Ota Fink, a lathe operator and amateur detective, into a case he’d rather not get too involved in. And Ota sets off on the trail without a...
Eva Heatherington: This Christmas
New arrival
519,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
CD Audiobooks Rose used to love Christmas