New Arrivals - LIMO BAR Syrups
All from 26
SodaStream PEPSI ZERO flavour 440 ml
New arrival
149,-
339 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - Pepsi ZERO flavouring, for making up to 9 litres of drink; the recommended dosage is 44.2 ml per 840 ml of sparkling water; contains no allergens; sugar-free; contains...
SodaStream PEPSI Flavour 440 ml
New arrival
149,-
339 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - PEPSI flavouring, for making up to 9 litres of drink; the recommended dosage is 44.2 ml per 840 ml of sparkling water; contains no allergens; contains caffeine; 440 ml -...
SodaStream 7UP ZERO flavour, 440 ml
New arrival
149,-
339 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - 7UP ZERO flavouring, for making up to 9 litres of drink; the recommended dosage is 44.2 ml per 840 ml of sparkling water; contains no allergens; sugar-free; 440 ml -...
SodaStream Elderflower Zero flavour, 440 ml
New arrival
149,-
339 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - Elderflower Zero flavouring, for making up to 9 litres of drink; the recommended dosage is 44.2 ml per 840 ml of sparkling water; enriched with vitamins B3, B6 and zinc –...
SodaStream Energy flavour, 440 ml
New arrival
149,-
339 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - Energy flavour, for making up to 9 litres of drink; the recommended dosage is 44.2 ml per 840 ml of sparkling water; reduced sugar content; 440 ml - 339 Kč/1 l
SodaStream MIRINDA flavour 440 ml
New arrival
149,-
339 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - MIRINDA flavouring, for making up to 9 litres of drink; the recommended dosage is 44.2 ml per 840 ml of sparkling water; contains no allergens; 440 ml - 339 Kč/1 l
SodaStream TONIC flavour 440 ml
New arrival
149,-
339 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - Tonik flavouring, for making up to 9 litres of drink; the recommended dosage is 44.2 ml per 840 ml of sparkling water, 440 ml - 339 Kč/1 l
SodaStream Orange Mango Zero flavour, 440 ml
New arrival
149,-
339 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - juicy orange and sweet mango flavour, makes up to 9 litres of drink, recommended dosage is 44.2 ml per 840 ml of sparkling water, with added vitamins B3 and B6 and zinc,...
SodaStream MIRINDA ZERO flavour, 440 ml
New arrival
149,-
339 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - MIRINDA ZERO flavouring, for making up to 9 litres of drink; the recommended dosage is 44.2 ml per 840 ml of sparkling water; contains no allergens; sugar-free; 440 ml -...
SodaStream 7UP flavour, 440 ml
New arrival
149,-
339 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - 7UP flavouring, for making up to 9 litres of drink, recommended dosage is 44.2 ml per 840 ml of sparkling water, contains no allergens, 440 ml - 339 Kč/1 l
YURAMI Yuzu 1000 g
New arrival
399,-
399 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - traditionally processed in Korea, with a history stretching back over a thousand years; contains three times more vitamin C than lemons; rich in antioxidants to support the...
YURAMI Yuzu 550 g
249,-
453 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - traditionally prepared in Korea, with a history stretching back over a thousand years; contains three times more vitamin C than lemons; rich in antioxidants to support the...
YURAMI Yuzu and Ginger 550 g
New arrival
259,-
471 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - a combination of yuzu citrus and ginger extract, containing up to 2.5 times more vitamin C than lemon, with a warming and invigorating effect, boosts the immune system,...
YURAMI Yuzu 2000 g
New arrival
699,-
350 Kč/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - traditionally processed in Korea, with a history dating back over a thousand years; contains three times more vitamin C than lemons; rich in antioxidants to support the...
YURAMI Passion Fruit 550 g
249,-
453 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - produced using the traditional method of macerating passion fruit pieces in sugar; contains both pulp and seeds; a rich source of vitamins A, B and C, fibre, iron and...
YURAMI Ginger 1000 g
399,-
399 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Syrup - a potent ginger extract, a rich source of vitamins and minerals, with powerful antioxidant properties; supports the immune system, healthy digestion and the proper...
YURAMI Passion Fruit and Ginger 550 g
259,-
471 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - a combination of passion fruit and ginger extract; a sweet-and-sour, exotic flavour with a subtle spiciness; boosts immunity and vitality; suitable for making both hot...
YURAMI Yuzu with honey 1,000 g
399,-
399 Kč/l
In stock > 10 pcs at the supplier's
Syrup - a combination of yuzu citrus and honey; high in vitamin C and antioxidants; beneficial for the throat and vocal cords; boosts the immune system; suitable for making hot...
YURAMI Ginger 550 g
249,-
453 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - a traditional ginger base rich in vitamins and minerals; supports the immune system, digestion and respiratory health; suitable for use in both hot and cold drinks,...
YURAMI Lemon 550 g
New arrival
249,-
453 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - a concentrated formula with a balanced sweet-and-sour lemon flavour; high in vitamin C to support the immune system and metabolism; suitable for both hot and cold drinks...
YURAMI Passion Fruit 1000 g
New arrival
399,-
399 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - contains pieces of passion fruit pulp and seeds, rich in vitamins A, B and C, iron, potassium and fibre; has anti-inflammatory properties; promotes vitality and healthy...
YURAMI Hallabong 550 g
249,-
453 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - Hallabong, a Korean mandarin from Jeju Island, with a very sweet flavour and high levels of vitamin C, antioxidants and fibre; it boosts the immune system and promotes...
YURAMI Grapefruit 550 g
249,-
453 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - the bittersweet flavour of grapefruit, a source of vitamins C, B1 and K, as well as natural flavonoids to boost immunity; suitable for both cold and hot drinks and dishes -...
YURAMI Lemon and Ginger 550 g
New arrival
259,-
471 Kč/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - a blend of lemon and ginger extract, with a delicately spicy and refreshing flavour; helps boost the immune system when suffering from a cold or feeling tired; suitable for...