New Arrivals - Home Textiles
All from 854
Vlnika SET (2 pieces) – Bambuška yarn 50 g – 6 yellow
New arrival
72,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 72 Kč/100 g
Vlnika SET (2 pcs) – Bambuška yarn 50 g – 508 green
New arrival
72,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 72 Kč/100 g
Brotex Standard Replacement Ball Filling, 500 g
New arrival
195,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow Stuffing Pillow filling – 500 g, 100% polyester, hollow fibre balls, for refilling zipped pillows, lightweight, breathable and dimensionally stable filling, washable at 60...
Axland Jeans Soft colours 50 g – 6210 beige, blue
New arrival
62,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 124 Kč/100 g
Alize DIVA Batik Yarn 100 g – 5550 salmon, grey, turquoise
New arrival
65,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 65 Kč/100 g
Axland Flowers Moonlight 260 g – 3271 light grey, blue
New arrival
259,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - 100 Kč/100 g
Axland Flowers 250 g – 302 green, orange
New arrival
259,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - 104 Kč/100 g
ECOTOYS HA-009 High Chair, foldable, 3-in-1, grey
New arrival
1,299,-
In stock 5 pcs at the supplier's
High Chair plastic, suitable for children aged from 6 months, maximum load 15 kg, safety ensured by 5-point belt, features: removable tray, travel version, foldable design,...
Axland Flowers Moonlight 260 g – 3282 black, red
New arrival
259,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - 100 Kč/100 g
Axland Summer 100 g – 43 purple
New arrival
85,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 85 Kč/100 g
Alize DIVA Batik Yarn 100 g – 5742 beige, brown, grey
New arrival
65,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Yarn - 65 Kč/100 g
Flumi Type C Maternity Pillow, blue flowers
New arrival
979,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Nursing Pillow - letter C, washable Cover and multifunctional
Vlnika SET (2 pieces) – Bambuška yarn 50 g – 21 grey
New arrival
72,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 72 Kč/100 g
Axland Stylish Alpaca 150 g – 7709 blue, grey
New arrival
185,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - 123 Kč/100 g
Alize DIVA Batik Yarn 100 g – 3245 pink, grey
New arrival
65,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn - 65 Kč/100 g
Axland Jeans Soft colours 50 g – 6206 pink, white
New arrival
62,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 124 Kč/100 g
BELLATEX Ball-shaped cushion, diameter 35 cm, 65 / 010, pink
New arrival
249,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Pillow for children, decorative, Knitted, filling material: polyester, coating material: polyester, colour: pink
Axland Jeans Soft colours 50 g – 6201 purple, green, white
New arrival
62,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 124 Kč/100 g
Axland Jeans Soft colours 50 g – 6212 purple, yellow
New arrival
62,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 124 Kč/100 g