Oclean
We can deliver Oclean products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 77
Oclean N10 Green
390,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for Oclean W10, oral irrigators, 2 pc(s) in package - 195 Kč/1 pc(s)
Oclean N20-A10 standard, clear
390,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nozzle - standard, replacement, for Oclean A10 oral shower, 360° swivel, pack of 2
Oclean Ultra CleanUC03 W06 6 pcs white
1,390,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oclean X Pro, Oclean Smart and Oclean X Ultra S, sonic type, 6 pc(s) in package - 232 Kč/1 pc(s)
Oclean N10 Pink
390,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Head - for Oclean W10, oral irrigators, 2 pc(s) in package - 195 Kč/1 pc(s)
Oclean N21-A10 orthodontic, clear
390,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nozzle - orthodontic, replacement, for Oclean A10 oral shower, 360° rotatable, pack of 2
Oclean N23-W10 Lite clear 2 pcs
390,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nozzle - orthodontic, replacement, for Oclean W10 Lite oral shower, 360° rotatable, pack of 2
Oclean W10 Pink + 2 nozzles
-12 % off new
1,919,-
New 2,190,-
As good as new - in stock 1 pcs
Electric Flosser - 5 programs, 2 nozzle(s) per pack, 200ml tank, cleaning modes, power: mains-powered
Oclean Kids pink
1,190,-
Ordered on request
Electric Toothbrush - sonic, 80000 movements per minute, 2 modes, timer, spare heads: 2 pc(s)
Oclean X Pro 20 White
2,990,-
Ordered on request
Electric Toothbrush - sonic, 84000 movements per minute, 4 modes, timer, battery indicator and 3d mapping, spare heads: 2 pc(s), with mobile app
Oclean X Kids Set Pink
2,090,-
Ordered on request
Electric Toothbrush - sonic, 72000 movements per minute, 5 modes, timer, battery indicator and 3d mapping, spare heads: 1 pc(s)
Oclean X Lite Set Dark Blue
2,390,-
Ordered on request
Electric Toothbrush - sonic, 72000 movements per minute, 5 modes, timer, battery indicator and 3d mapping, spare heads: 1 pc(s)
Oclean Duo Set Kids Blue & Pink + 6 heads and 2 holders
2,590,-
Ordered on request
Electric Toothbrush - sonic, 80000 movements per minute, 2 modes, timer, interactive display and 3d mapping, spare heads: 10 pc(s)
Oclean Professional Clean P1C1, white 2 pcs + Professional Clean P1C5, black 2 pcs
Amazing Deal
798,-
Ordered on request
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 4 pc(s) in package - 200 Kč/1 pc(s)
Oclean N11-W10 Orthodontic Nozzles 2pcs
390,-
Ordered on request
Nozzle - replacement orthodontic nozzle for the Oclean W10 oral irrigator, 360° rotatable, 2 pcs per pack
Oclean Plaque Control Medium, P1C8-X 2 pcs gold
379,-
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package - 190 Kč/1 pc(s)
Oclean Professional Clean P1C5 B02 2 pcs black
439,-
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for Oclean X Pro, Oclean Smart, Oclean Flow, Oclean Air and Oclean Endurance, sonic type, 2 pc(s) in package - 220 Kč/1 pc(s)
Oclean Professional Clean P1C9-X 2 pcs silver
439,-
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package - 220 Kč/1 pc(s)
Oclean S1 White
889,-
Currently Unavailable
Steriliser , effect: sterilisation, cleaning principle UV light, suitable for toothbrush, for: toothbrush, also included timer, white colour, 150×100×80 mm (H×W×D)
Oclean B02 2-pack
369,-
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package - 185 Kč/1 pc(s)
Oclean Whitening PW07 2 pcs blue
399,-
Currently Unavailable
Replacement Head - for Oclean F1, Oclean X Pro and Oclean Flow, 2 pc(s) in package - 200 Kč/1 pc(s)
Oclean X Kids 6-pack P3K8 Black
989,-
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for Oclean Kids, sonic type, 6 pc(s) in package, suitable for children - 165 Kč/1 pc(s)
Oclean Ultra Clean UC01 2 pcs, green
549,-
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for Oclean F1, Oclean W1, Oclean W10, Oclean X Pro, Oclean Z1, Oclean Smart, Oclean Flow, Oclean Air, Oclean Endurance and Oclean X Ultra S, sonic...