Panasonic SC-HC1020EGK black
Show alternatives
Product accessories
Manufacturer website
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Basic parameters
Performance 40 W
Radio
Tuner type DAB+
Number of presets 20 ×
Connection and playback
Connectivity Bluetooth, WiFi, LAN
Supported audio formats mp3
Dimensions and weight
Player width 420 mm
Player height 225 mm
Player depth 102 mm