Aquarium Keeping
Aquarium Keeping – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 1,070
Hobby Air cock 4/6 mm metal
92,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Aquarium Air Pumps - tap for air hose with diameter 4/6 mm, spare part and accessories for DIY
Aquael Aqua Decoris 2-3 mm 1 kg blue
62,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Aquarium Sand - coloured, decorations, maximum grain size 3 mm, aquarium plants and aquarium fish will benefit from it, weight 1 kg, blue colour - 62 Kč/1 kg
JBL Fish net 15 cm thick
79,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Aquarium Supplies - net for gentle fish catching, reinforced handle, extra strong thick nylon net, length 54 cm, width 15 cm
Boyu Automatic digital feeder ZW-66
Discounted -8 %
549,-
599,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Fish Feeder - automatic, suitable for granules, dried and flake food, feeding time and batch size adjustment, powered by AAA battery
Seachem Prime 100 ml
279,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Aquarium Water Treatment - for new water, suitable for water treatment, for marine aquariums and freshwater aquariums, neutralises chlorine, volume 100 ml
Macenauer photo wallpaper 14S 60 x 30 cm
118,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Aquarium Background - wallpaper, stone motif, double-sided wallpaper, size 30 × 60 cm (h × w)
Dennerle Betta Booster 30 ml
142,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Aquarium Fish Food - complete feed, type of food is pellets, intended for bettas, volume 0,03 l, with seaweed - 4,733 Kč/1 l
INVITAL AlderCones 20 g
84,-
In stock 5 pcs at the supplier's
Aquarium Water Treatment - routine care, suitable for water treatment, for freshwater aquariums, against bacteria, disease, mold, helps against stress and adjusts pH, weight 20 g
Macenauer photo wallpaper 10S 60 x 30 cm
118,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Aquarium Background - wallpaper, nature motif, double-sided wallpaper, size 30 × 60 cm (h × w)
Hikari Blood-red Parrot Plus Mini 333 g
366,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Aquarium Fish Food - complete food, type of food is granules, intended for cichlids, weight 0,333 kg
biOrb Aquarium heater HeatUp 50
685,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Aquarium Tech - heater, for aquarium volumes of 25 - 50 l, for water temperature control from 18 to 32 °C, attachment to the edge of the aquarium with a bracket, economical...
Dennerle Neon & Co. Booster 100 ml
146,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Aquarium Fish Food - basic feed, type of food is granules intended for aquarium fish, volume 0,1 l, with seaweed, high protein - 1,460 Kč/1 l
Easy Life Catappa-X 250 ml
208,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Aquarium Water Treatment - routine care, suitable for water treatment, for marine aquariums and freshwater aquariums, against diseases, accelerates healing and speeds up...
biOrb Aquarium pump OptiMax 300
507,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Aquarium Water Pump - Displacement, for marine aquariums and freshwater aquariums, flow rate 300 l/h, displacement 0.6 m, power 5 W, supply voltage 230V, length of the supply cable...
Easy Life ProFito 100 ml
116,-
In stock > 20 pcs at the supplier's
Aquarium Plant Food - against algae growth, useful for aquarium plants, volume 0.1 l, brown colour - 1,160 Kč/1 l
biOrb Sea fan L white
355,-
In stock 2 pcs at the supplier's
Aquarium Decoration Decorative corals for biOrb aquariums. Inspired by the beautiful Indonesian corals. There is one plant with a weight in the package, so it falls to the bottom....
biOrb Aquarium pump OptiMax 500
685,-
In stock 4 pcs at the supplier's
Aquarium Water Pump - Displacement, for marine aquariums and freshwater aquariums, flow rate 500 l/h, displacement 0.8 m, power 5 W, supply voltage 230V, length of the supply cable...
Hikari Vibra Bites Baby 37g
114,-
In stock > 10 pcs at the supplier's
Aquarium Fish Food - complete food, type of food is pellets and sticks, intended for aquarium fish, weight 0,037 kg
ORGANIX Colour Flakes 500 ml MSC
339,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Aquarium Fish Food Aquarium food with MSC sustainable fisheries certification. - 678 Kč/1 l
In the category Aquarium Keeping on Alza.cz, we currently have a total of 1070 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Akvaristika
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Akvarisztika