Free delivery
Alzaboxes and stores
Product in stock in the store in Plzeň
This page includes all products that are in stock in our store Plzeň.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 2,223
Children's Garden House with a Middle Wall
3,999,-
In stock > 5 pcs
Children's Playhouse garden - plastic, porch and plot included, roof material plastic, tool-free assembly, dimensions 120.5 × 165 × 120 cm (H×W×D), weight 17.2 kg
55" TCL 55Q6C
13,990,-
In stock > 5 pcs
Television - SMART, 139cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz (100Hz), Mini LED, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG and Dolby Vision IQ, local dimming, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 1×...
+2 gifts with a value of 5,026,-
GymBeam Protein Just Whey 1000 g, chocolate milkshake
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey multi-ingredient, protein: 75 % 33 portions, chocolate flavour - 30 Kč/portion - from 999 Kč/1 kg
GILLETTE Fusion5 8pcs + Gel
699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Blade Refill - men's, 5 blades, with moisturising strip, compatible with Gillette Fusion series - 87 Kč/1 pc(s)
Marshall Monitor III A. N. C Black
5,539,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, on-ear, closed construction, USB-C, mp3 and SBC support, track shuffle, call handling, volume control, frequency range 20-20000 Hz,...
PocketBook 634 Verse Pro Azure, blue
3,599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
E-Book Reader - 6" backlit touchscreen E Ink display, resolution Full HD 1448 × 1072, internal storage 16 GB, WiFi and Bluetooth, no memory card support, connector USB-C, 1500mAh...
OMRON C28P (NE-C105-E) compressor inhaler, 3-year warranty
1,894,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Inhaler - compressor, nebulizer output of 0,4ml/min, medication container of 10cm3, child mask included, masks in package: 2 pc(s)
+Gift Promo VINCENTKA for inhalation, plastic bottle, 95ml with a value of 40,-
CILLIT BANG Bathroom descaler 750 ml
Great price
78,-
Save 6,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Limescale Remover Bathrooms - 104 Kč/1 l
ASUS DUAL GeForce RTX 5060 8G OC
11,890,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Graphics Card - 8GB GDDR7 (28000MHz), NVIDIA GeForce Blackwell (GB206, 2280 MHz), Boost 2565 MHz, PCI Express x16 5.0, 128Bit, DisplayPort 2.1b and HDMI 2.1b, width 228 mm
ALZATOOLS Screwdriver with 33-piece Bit Set
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Screwdriver Set - contains 30 fine bits made of chrome-vanadium steel, a magnetic bit holder with an ergonomic handle, a holder extension, a screw box and a plastic box with a...
Samsung Galaxy A27 5G 6GB/128GB Black
9,290,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mobile Phone 6,7" AMOLED 2340x1080, 120Hz, processor Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 8-core, RAM 6 GB, internal memory 128 GB, main camera 50 Mpx (f/1,8) + 5 Mpx (f/2,2) + 2 Mpx,...
LEGO® DUPLO® 10475 Construction Vehicles 3 in 1
489,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for children, suitable from the age of 2 years, theme: Cars, Excavators and Means of transport, launched in 2026 - new releases, 22 pc(s)
Acer Swift X 14 AI Titanium Gray all-metal (SFX14-73G-990T)
54,990,-
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laptop - Intel Core Ultra 9 285H, touchscreen 14.5" OLED glossy 2880 × 1800 120 Hz, RAM 32GB LPDDR5x, RTX 5070 8GB, SSD 1000GB, copilot, backlit keyboard, webcam, USB 3.2...
+Gift Electronic License Acer warranty extension for 3 years - registration required at www.acer.cz with a value of 1,490,-
OLD SPICE Captain Shower Gel 3in1 2 × 1000 ml
490,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, cleaning, 2000 ml volume - 245 Kč/pcs - from 25 Kč/100 ml
Apple AirPods Max 2 dark ink
13,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, full‑size (over-ear), active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 5.3, USB-C, track shuffle, call handling,...
Xiaomi Electric Scooter 6 Pro
Great price
13,999,-
Save 400,-
In stock > 5 pcs
Electric Scooter , maximum speed: 25km/h, maximum range up to 70km, battery capacity: 10 Ah, load capacity: 120kg, weight: 27,3kg
Bery Jones Figs freeze-dried 100 g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,790 Kč/1 kg
Garmin Forerunner 265 Black/Powder Grey
9,059,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Smart Watch , NFC payments via Garmin Pay, heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, barometer, waterproof 50 m (5 ATM) , case material: plastic
AlzaPower extension cord 230V 1 socket 5m white
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Extension Cable - E/F forks, 1 type E socket, current load up to 16 A (3 680 W), voltage 230 V AC, child protection caps, wire cross section 1,5 mm², PVC casing, curved ending,...
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 8GB/256GB Black
8,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mobile Phone 6,83" P-OLED 2772 × 1280, 120Hz, processor MediaTek Dimensity 7400 Ultra 8-core, RAM 8 GB, internal memory 256 GB, main camera 200 Mpx (f/1,7) + 8 Mpx (f/2,2),...
TP-Link M7200 4G LTE Mobile Wi-Fi
1,549,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Modem - WiFi bandwidth speed 150Mb/s, Server and DHCP Client List, ( standards: 802.11b, 802.11g and 802.11n )
Bery Jones Beef Jerky classic 100g
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - 1,790 Kč/1 kg
Rapture BANSHEE, black
Great price
789,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gaming Mouse - wired, optical, 26000DPI, 6 buttons, braided cable, detachable cable and ptfe sliders, cord length: 1.8m, USB-C, black
Bitzee Interactive Digital Animals Magicals
Amazing Deal
749,-
Save 450,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bitzee - virtual pet, 20 characters that gradually unlock, pets gradually grow into adulthood, runs on 3 AA batteries (included), suitable for ages 5 and up