Product in stock in the store in Plzeň
This page includes all products that are in stock in our store Plzeň.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 2,254
Amazfit Balance 2
7,590,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Smart Watch with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, barometer, suitable...
NOBO Essentials 120 x 90 cm
1,090,-
In stock > 5 pcs
Magnetic Board with painted surface, for writing with a marker, aluminium frame, writing tool holder, packaging contents: mounting kit, dimensions: 90cm×120cm×1.2cm (H×W×H)
VICTORIA A4/50 Microns, Matte - Package of 100 Pcs
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sheet Potector - A4, top opening, capacity: 100 pc(s), matte surface, material thickness: 50 microns
Somat Dishwasher salt 1,5kg
63,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Salt protection against limescale, prolongs the life of the dishwasher - 42 Kč/1 kg
Bery Jones Premium Granola with white chocolate gluten free 420g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Granola - 474 Kč/1 kg
GreenFood Nutrition Magnesium Chelate + Vitamin B6 90 capsules
Discounted -17 %
229,-
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Magnesium - bisglycinate, capsules, adult, 90 tablets/capsules
COMPASS Trafo 12/230V
719,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Voltage Inverter voltage change from 12 V to 230 V - do personal automobile, suitable for connection to car battery and car cigarette lighter, continuous output power 300 W, peak...
Schwalbe 27.5"-28"-29" SV19
179,-
In stock > 10 pcs
Tyre Tube wheel diameter: 27,5", 29 " and 28", SV/FV (presta) valve length: 40mm, weight: 220g
UleFone Tab A9 Pro Kids 4G Pink
3,290,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tablet - display: 8,68" HD 1340 × 800 IPS, MediaTek Helio G91 2 GHz, RAM: 4GB, internal memory: 128GB + memory card up to 2048GB, 3G, 4G/LTE, webcamera 12Mpx+ 8Mpx, weight: 516,...
ESPEON Nitrile Ideal Blue Size M, 100 pcs
Amazing Deal
139,-
In stock > 10 pcs
Medical Gloves - hypoallergenic, powder-free, nitrile, size M, blue colour, 100 pieces per pack - 1.39 Kč/1 pc(s)
Garmin Instinct 3 45mm AMOLED Black/Black band
9,879,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Smart Watch , sleep monitoring, pedometer, oximeter, barometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof 100 m (10 ATM), case material: plastic
b.box Snack box medium blush crush
459,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lunch Box - divided, volume 1 l, dimensions 6.7 × 18.5 × 17 cm (H×W×D), lid with clips, carrying handle included, suitable for dishwashers and microwave ovens, material: silicone...
Xiaomi Redmi Buds 6 Play White
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, in-ear, closed construction, Bluetooth 5.4, ENC, IPX4 rating, frequency range 20-20000 Hz, impedance 16 Ohm, 10 mm driver size, battery life...
Astro Bot - PS5
1,359,-
In stock > 5 pcs
Console Game - PS5 (with disc drive), physical version, Czech subtitles, genre: arcades
Extrifit Agrezz 20 x 20,8 g orange
729,-
In stock > 5 pcs
Pre-Workout Supplement - kicker NO supplement, use: before training, orange flavour, weight: 416 g - 36 Kč/pcs - from 1,752 Kč/1 kg
GIGABYTE Radeon RX 9060 XT GAMING OC ICE 16G
14,490,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Graphics Card - 16GB GDDR6 (20000MHz), AMD Radeon RDNA 4.0 (Navi 44, 2220 MHz), Boost 3320 MHz, PCI Express x16 5.0, 128Bit, DisplayPort 2.1a and HDMI 2.1b, width 281 mm
DOMESTOS Extended Power Pine 750 ml
45,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorinated, antibacterial, disinfectant, volume 750 ml - 60 Kč/1 l
LEGO® Editions Football 43019 Football
2,719,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for children, suitable from the age of 10 years, theme: Football and Sport, launched in 2026 - new releases, 1498 pc(s)
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G 12GB/512GB Glacier Blue
12,490,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mobile Phone 6,83" P-OLED 2772 × 1280, 120Hz, processor Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 8-core, RAM 12 GB, internal memory 512 GB, main camera 200 Mpx (f/1,7) + 8 Mpx (f/2,2),...
LEGO® City 60447 Off-Road 4x4 Mountain Truck
Discounted -18 %
399,-
489,-
In stock > 10 pcs
LEGO Set for children, suitable from the age of 6 years, theme: Cars and Lorries, launched in 2025, 221 pc(s)
Vilgain Ghee Spray 200 ml
179,-
In stock > 10 pcs
Oil - lactose-free, overflowing butter with avocado oil in a spray bottle, with practical dispenser - 895 Kč/1 l
AlzaErgo CM105, Black
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Cable Organiser - for table tops up to 50mm wide, integrated cable management system, dimensions 100x62x163mm, material: ABS, steel, silicone
PETITE&MARS Elite Pro i-Size Grey Air 15-36 kg
2,349,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Seat for children of weight 15-36 kg, seat is secured by isofix system, the car seat is safety group II and group III (according to European ECE standards), safety of child is...
HP OfficeJet Pro 8122e All-in-One
1,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Inkjet Printer - multifunctional, colour, A4, copier and scanner, black-and-white print speed of 20 PPM, colour print speed of 10 PPM, print resolution: 1200 x 1200 DPI, duplex,...