Product in stock in the store in Praha 5 - Anděl
This page includes all products that are in stock in our store Praha 5 - Anděl.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
All from 1,759
Garmin Venu 4 41mm Lunar Gold/Bone Band
10,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Smart Watch - women's, with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), NFC payments via Garmin Pay, heart rate monitoring, sleep...
ARIEL Mountain Spring 4,5 l (100 washes)
585,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, removes stains while washing, for regular washing, 100 wash cycles, volume 4500 ml - 5.85 Kč/pcs - from 130 Kč/1 l
Siguro Big Board, 122×43 cm, black
Great price
1,599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ironing Board - length of the ironing surface: 122cm, width of ironing surface: 43cm, height of foam padding: 7mm, minimum height: 740mm, maximal height: 930mm, adjustable height,...
Kärcher SE 2 Spot
2,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet Cleaner - carpets, soft surfaces and upholstery, bagless, with a capacity of 0,8 l, with cable, noise level: 70dB, white, yellow and black colour
SAMSUNG MS23K3515GK/E2
Great price
3,165,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Microwave freestanding, input power 1250W, volume 23l, number of power levels: 6, microwave heating performance 800W, plate size 28,8 cm, defrosting and fast defrosting
Marshall Major IV Bluetooth Black
1,649,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, on-ear, closed construction, 3.5 mm Jack, Bluetooth 5.0, SBC support, Multipoint, track shuffle, call handling, volume control,...
DJI OSMO NANO Standard Combo (128GB)
8,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Outdoor Camera 1/1,3" sensor: CMOS 12 Mpx, 4K 50 fps,, micro SD/SDHC/SDXC, water resistant
Bery Jones Carmel almonds natural USA 1kg
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, 1000 g - 299 Kč/1 kg
Garmin Vivoactive 5 Cream Gold/Ivory Band
4,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Smart Watch - women's,, NFC payments via Garmin Pay, heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, suitable for: running, cycling, waterproof 50 m (5 ATM) , case...
MacBook Neo 13" CZ 2026 Indigo
19,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
MacBook - Apple A18 Pro (6-Core), 13" IPS glossy 2408 × 1506, RAM 8GB, Apple A18 Pro 5-core GPU, SSD 256GB, webcam, USB-C, WiFi, Bluetooth, macOS Tahoe 26,5,1
Bery Jones Lyophilised strawberry + banana 100 g
Great price
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,690 Kč/1 kg
Sony Noise Cancelling WH-CH720N, pink
2,119,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, full‑size (over-ear), active noise cancellation (ANC), closed construction, 3.5 mm Jack, Bluetooth 5.2, AAC and SBC support, voice...
ETA Fenix 1233 90000
2,999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Upright Vacuum Cleaner - for allergy sufferers and animal hair, Carpets, Linoleum, Wooden floors and Floating floors, charging time: 5 h, battery type: Li-ion, battery...
ZEWA Deluxe Delicate Care (24 rolls)
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 11.63 Kč/roll - from 0.08 Kč/1 sheet
LEGO® Technic 42212 Ferrari FXX K
1,269,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for children, suitable from the age of 10 years, moving parts, theme: Cars and Means of transport, launched in 2025, 897 pc(s)
Home AF-C300 Air Fry
Great price
999,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hot Air Fryer - mechanical controls, temperature range from 80 to 200 °C, non-stick surface, overheat protection, thermostat, timer, automatic shutdown and temperature...
GymBeam Creatine Caps - 100% Creapure® 120 capsules
329,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Creatine monohydrate - creapure, lactose free, gluten free and vegan, natural, capsules, total weight 140 g, storage temperature from 15 to 25 °C - 2.74 Kč/ks -...
NOTHING Ear(a) Black
1,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wireless Headphones - with microphone, in-ear, hybrid noise cancellation, closed construction, Bluetooth 5.3, AAC, LDAC and SBC support, track shuffle, call handling, IP54 rating,...
Bery Jones Roasted BBQ Corn 500g
Great price
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corn - roasted corn with BBQ flavour, 500g pack in resealable packaging - 198 Kč/1 kg
Vileda Ultramax TURBO Microfibre 2in1
949,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mop - flat with a wringer basket. With a pedal, no bending is required.
iPad Air 11" M4 128GB Wifi blue
18,690,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tablet - display: 11" QHD 2360 × 1640 IPS, Apple M5 with 9-core GPU, RAM: 12GB, internal memory: 128GB, webcamera 12Mpx+ 12Mpx, weight: 464, USB-C,
Samsung Galaxy S25 FE 8GB/256GB Jetblack
17,990,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mobile Phone 6,7" AMOLED 2340x1080, 120Hz, processor Samsung Exynos 2400 10-core, RAM 8 GB, internal memory 256 GB, main camera with optical zoom 50 Mpx (f/1,8) + 8 Mpx...
Bery Jones Mango slices freeze-dried XXL 250 g
Great price
389,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 250 g - 1,556 Kč/1 kg
Mana Powder Origin Mark 8, 430 g
Great price
319,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - complete meal, 430 g, vegan, lactose-free, palm oil-free