Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice
This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
All from 11,445
ZIAJA Cupuacu Crystalline Sugar Scrub 200 ml
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - body, removes dead skin cells - 75 Kč/100 ml
VICTORIA A4 35mm, Black
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Arch Folder - A4, material: cardboard covered with PP foil, 4-ring mechanism, spine pocket for label, dimensions 35 × 318mm (W×H), eurofolders from brands other than VICTORIA may...
SENCOR SWS 8000
1,599,-
In stock > 5 pcs
Weather Station - home, wireless, interior and outdoor, with forecast and current weather monitoring, DCF reception, measures barometric pressure, temperature, humidity, displays...
LAMART Table spoon 3pcs BELLA LT5042
75,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Spoon -
Mercusys MA14N AX300 Nano
Great price
159,-
Save 9.99
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
WiFi USB Adapter
Emily Veg Crisps, Vegetable crisps 100 g
105,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - 479 kcal per 100 g, weight 100 g - 1,050 Kč/1 kg
LA ROCHE-POSAY Anthelios fluid with Melasil SPF 50+ 40 ml
719,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 50 ml volume - 1,438 Kč/100 ml
LA ROCHE-POSAY Kerium DS Intensive Care 200 ml
599,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, anti-dandruff, volume 200 ml, dermo - 300 Kč/100 ml
SIXTOL Car Sunshade Pro 6 for car front window, 150 × 70 cm
175,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Sun Shade - for windscreen, dimensions 70 × 150 cm (H×W), screen material polyester
CERAVE moisturising serum 30 ml
469,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,563 Kč/100 ml
CENTROPEN marker 8586 white permanent
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Marker for whiteboards, round tip, width 2,5, 1 in package
Rohnson R-2834 - 8 l
2,598,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 80 to 200 °C, non-stick surface, display, overheat protection, thermostat, dishwasher safe parts, Wi-Fi, timer,...
Force Balance Wheels 12-16"
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Additional Wheels - Innovated blend of softened PVC, plastic wheels, solid metal handle - three-hole, designed for 12" to 16" wheels, assembly instructions included, packed in...
SPONTEX Premium brush in the shape of an iron
90,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Scrubbing Brush universal plastic, practical rubberised handle for comfortable grip, synthetic bristles
LA ROCHE-POSAY Toleriane Dermallergo Eye 20 ml
629,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 3,145 Kč/100 ml
ORION Wood pancake spreader
67,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crepe Spreader - The spreader is used to spread the pancake batter evenly on the surface of the pan. Material: beech wood. Dimensions: w. 13.5cm.
Orion Stainless-steel Slicer-spatula 16,5x13cm
119,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Slicer - vegetables, fruit and onion, material: steel, dishwasher-safe
SIDOLUX Universal Soda Power Japanese Cherry 1l
from
51,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for all washable surfaces and floors with the scent of Japanese cherries - from 60 Kč/1 l
COMPASS Washing sponge YELLOW 23x11x5cm
125,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Sponge cars, combination of microfiber with fringe, fine microfiber and mesh fabric, 1.5 cm fringe, size 29 x 14 x 5 cm
Marias Single-headed
65,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Card Game , recommended from 6 years, minimum game length 15 min
Kine-MAX Professional OverBall - blue
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Overball diameter: 25 cm, weight limit: 100 kg, antiburst design and smooth surface
BIODERMA Sensibio AR+ CC cream SPF 50+ 40 ml
589,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
CC cream - 1,473 Kč/100 ml
TP-Link M7005
1,299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LTE WiFi Modem - WiFi bandwidth speed 287Mb/s, Mobile app control, Server, Client and DHCP Client List, WiFi 6, ( standards: 802.11b, 802.11g, 802.11n and 802.11ax )
PerfectTed Matcha pods original 10 pods
219,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Matcha - pure ceremonial quality from Japan in Nespresso® compatible capsules, 10 capsules per pack - 14,600 Kč/1 kg