Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice
This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
All from 11,557
Alpro Barista almond drink 1l
from
59,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - almond, with flavour of natural - from 79 Kč/1 l
DUHA Fabric Dye Brown 15g
from
25,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Dye - suitable for cotton, viscose and linen
VICHY Minéral 89 Hyaluron Booster Eye Cream 15 ml
649,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Serum - - 4,327 Kč/100 ml
ZIAJA Goat Milk Day Cream 50 ml
Great price
98,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women daily, skin type: dry, effect: moisturising, 50 ml - 196 Kč/100 ml
DUKAS Premium Line Nail Scissors for children PL472 Made in Solingen
115,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nail Scissors - glossy finish, for children
Nutribullet Flex NBP013.GM
1,699,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Countertop Blender - number of speeds: 1, container volume: 0,591l, container material: bpa-free plastic, mixing without air access, suitable for dry fruit crushing, smoothie and...
Animal Crossing: New Horizons - Nintendo Switch 2 Edition
1,379,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Console Game - Nintendo Switch, Nintendo Switch 2, physical version, genre: kids'
STROXX Clamping strap 25 mm, 1.5 m
65,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tie Down Strap - quick release with clasp, with loose ending, lenght: 1,5m, width: 25mm, load capacity: 200kg, colour: gold, 1 pc(s) in package
Cavallo Broom and shovel with handle "Bees"
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Shovel -
FIELDMANN Melting gun 7 mm FDTP 2022-E 20W
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Glue Gun electric, 20 W, cable length 100 cm, for sticks with diameter of 7 mm
Sencor SIRIUS 2 OLIVE
1,098,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bluetooth Speaker - active, with power performance of 20W, frequency range from 60 Hz to 20000 Hz, Bluetooth 5.0, microphone, IPx7 protection level, battery life of 7 h
My Friend wet wipes for dogs and cats 30 pcs
from
45,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wet Wipes - for cleaning paws and fur of dogs and cats, biodegradable, containing lavender, anti-inflammatory, soothing and antibacterial effect, in a pack of 30 pcs
ACI Clamping strap with ratchet, 250 kg, without hooks
98,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tie Down Strap - with ratchet, with loose ending, lenght: 4m, width: 25mm, load capacity: 250kg, colour: green, 1 pc(s) in package
Sony ECM-LV1
719,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Microphone - wireless lapel,, cord length: 0,1m, omnidirectional pickup, frequency: from 50Hz to 15000Hz frequency wireless transmission: 50 Hz up to 15000 Hz
HG Everyday Hygiene Spray for accessories around the toilet 500 ml
108,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, antibacterial, disinfectant, volume 500 ml - 216 Kč/1 l
PROST Insecticide FAST K, 250 ml - spray
from
71,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Insecticide suitable against: insect repellent, packing volume 250 ml - from 356 Kč/1 l
Spray BROS for ants 150ml
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Insect Repellent - ant repellent, perfume free - 460 Kč/1 l
DONAU D-signer U Black
19,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Marker , round tip, width 4mm bit, 1 in package
Zpěv slavíka
New arrival
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
LEGO® City 60483 Cars - Construction Loader
209,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for children, suitable from the age of 5 years, theme: Cars, Means of transport and Construction machinery, launched in 2026 - new releases, 61 pc(s)
HISENSE RB645N4BIC
19,990,-
In stock > 5 pcs
Refrigerator - with freezer, energy efficiency class C, refrigerator capacity 345 l, freezer capacity 150 l, hinges on the right, 3 fridge shelves, 3 freezer trays, 2 cooling...
WUNDER-BAUM Vanillaroma tree freshener
57,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Air Freshener - floral and sweet, tree for hanging, under the seat and in the side compartment, lasts up to 30 d, 1 piece per pack
BIODERMA Photoderm Bronz SPF 30 200 ml
779,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Spray - - 390 Kč/100 ml
CENTROPEN triangle with line 9501
25,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ruler triangle with line, length 16 cm, material - plastic, transparent colour