Product in stock in the store in Praha 9 - Čakovice
This page includes all products that are in stock in our store Praha 9 - Čakovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
All from 3,009
AlzaPower Core HDMI 1.4 High Speed Extension 4K 2m black
Great price
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Video Cable - Extension, HDMI 1.4 (F) and HDMI 1.4 (M) connectors, Maximum 4K Ultra HD resolution (3,840 x 2,160 pixels at 30 Hz), 8 audio stops, 8 audio channels, data throughput...
iSi N2O, 50 pcs
792,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Whipped Cream Cartridges professional whipped cream bombs, N2O gas content 8.4g, 29 servings (75 ml) of whipped cream (with 0.5 l of cream), single use, HACCP certification, HALAL,...
AlzaPower 2-Pack Core Charge USB-A to USB-C 2.0 2m black
Great price
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Data Cable - 2 cables included, connection cables, male connectors: 1× USB-A (USB 2.0) with a transfer rate of 480Mbps, female connector 1× USB-C with a transfer rate of 480Mbps,...
VIPOR LDPE Plastic Top 120 l, 25 pcs, Yellow
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bin Bags - reinforced (more durable), for plastic - 5.56 Kč/1 pc(s)
Mobile Origin Screen Guard With Easy Application iPhone 17
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Glass Screen Protector for Apple iPhone 17 package includes: installation frame, cleaning cloth, alcohol wipe and dust removal sticker
Samsung Charging Adapter with USB-C Port (15W) Black
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wall Charger with support for fast charging, output USB-C (max. 15 W), fast charging technology: Samsung Adaptive Fast Charging, undervoltage protection, overvoltage protection
PE-PO charcoal 2,5 kg
from
99,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grilling Charcoal - Charcoal, 2.5kg, suitable for all types of charcoal grills and grill briquettes, meets DIN EN 1860-2 norms
PremiumCord power cable 230V to PC 1m black
95,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Power Cable connecting, 1m, male connectors: 1× fork Type E, female connectors 1× IEC C13, straight connector ends
AlzaGuard Crystal Clear TPU Case for Samsung Galaxy A27
Great price
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Phone Cover - for SAMSUNG Galaxy A27, soft and durable, material TPU, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 1mm
Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" (M3) - CZ - white
10,732,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tablet Case With Keyboard - for Apple iPad Air 11", Czech localization, wireless keyboard connection, touchpad, with silent keyboard
AlzaPower Patch CAT5E FTP 3m Black
Great price
from
105,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ethernet Cable connecting, male connectors RJ45 to RJ45, reversible ends, speed up to 1000Mbps, frequency up to 100MHz, braid material: PVC, conductor material: copper, straight...
MONIN Sakura 0.7L
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - pink colour, sakura extract, easy to mix, vegan, sugar, water, citric acid, 700ml packaging - 441 Kč/1 l
AlzaTools Tension Tape 4,8x200mm (100pcs) white
Great price
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cable Ties - made of more durable nylon material PA66, meets the standard for electrical installations, resealable packaging, tensile strength 22 kg, 100 pcs per pack
AlzaGuard Shockproof Case for iPhone 13 Pro Max
Great price
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Phone Cover - for Apple iPhone 13 Pro Max, soft and durable, material TPU, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 2mm
AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector for iPhone 11
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Camera Glass for Apple iPhone 11, made of Japanese Asahi glass, 2.5D curved, glossy surface, glue over the entire surface area, package includes cleaning cloth, alcohol wipe, dust...
HG Cleaning Capsules for Nespresso® Coffee Machines 6 pcs
Great price
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee Machine Cleaner - thoroughly removes coffee fats and other impurities
AlzaPower Patch CAT5E FTP 5m Black
Great price
from
122,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ethernet Cable connecting, male connectors RJ45 to RJ45, reversible ends, speed up to 1000Mbps, frequency up to 100MHz, braid material: PVC, conductor material: copper, straight...
AlzaGuard Shockproof Case for iPhone 14 Pro Max
Great price
189,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Phone Cover - for Apple iPhone 14 Pro Max, soft and durable, material TPU, easy to put on and remove, raised back to protect the camera, width 2mm
TEPE Angle 0,6 mm blue 6 pcs
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)
Philips OneUp XV1882/10 - universal
549,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Mop - replacement pad for hard floors, including sensitive and non-absorbent, washable, reusable up to 6 months
Maxxo Vacuum Rollers 40x1000cm
379,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vacuum Bagging Film - 40x1000cm, roll width: 40cm, length: 10 metres, strong grooving, which allows perfect air extraction, made of special durable foil, can be washed and used...
MONIN Coconut 0,25l
from
89,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup suitable for the preparation of famous cocktails - from 476 Kč/1 l
TEPE Angle 0,4 mm pink 6 pcs
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Interdental Brush 6 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 18.17 Kč/1 pc(s)