Product in stock in the store in Praha 9 - Čakovice
This page includes all products that are in stock in our store Praha 9 - Čakovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
All from 3,005
SAVO Anti-mould bathroom 500 ml
93,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mould Remover - for the bathroom, with active chlorine
Philips AWP175 Filter Cartridge for Shower Filter AWP1775, 1 pcs
539,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Filter Media - Philips AWP175 shower filter cartridge AWP1775
NIVEA Men Creme 150ml
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for men daily and night, skin type: normal, effect: moisturising and nourishing, 150 ml - 113 Kč/100 ml
NOKIA 235 4G Black
1,899,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mobile Phone 2,8", processor Unisoc T127, LTE, Jack (3,5mm) and USB-C, dual SIM + memory card, unlocked 2,75W, battery 1450 mAh, Nokia Series 30+
Allnature White Vinegar 10% - 1000 ml
Great price
78,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - volume 1000 ml
Clin Citrus, window and glass cleaner, spray, 500 ml
59,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner offers perfect cleaning performance and provides a streak-free shine on windows and other glass surfaces with a refreshing lemon scent - 118 Kč/1 l
BEL Face & Body Round Cotton Pads XXL Pack 3 × 84 pcs
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Makeup Remover Pads - disposable (cotton) - 0.39 Kč/pcs
AVELI flipchart pad, 25 sheets, blank
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Office Paper - flipchart pad, 98 x 68cm, 25 sheets, tear-resistant
CIF limescale universal 750 ml
Great price
78,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Limescale Remover - effectively removes limescale and effectively dissolves even stubborn mineral deposits, universal, suitable for shower enclosures, batteries, sinks, tiles and...
CIF Cream Lemon 500ml
69,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Sand - universal abrasive cream with lemon scent - 138 Kč/1 l
ALLNATURE baking soda 1 kg
37,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - baking soda is a versatile helper, which can be used during household cleaning and everyday hygiene, it has a fundamental effect, can help with stomach...
FROSCH Hygienic cleaner for refrigerators and other kitchen surfaces 300 ml
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner - kitchen,
FROSCH Cleaner for induction and ceramic plates 300 ml
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Cleaner - kitchen,
Allnature White Vinegar 10% - 5000 ml
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - volume 5 l
Allnature Hydrogen Peroxide 3% - 1000 ml
97,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - volume 1 l
FROSCH ECO Bathroom and Shower Cleaner Lemon 500 ml
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner - for bathroom, - 198 Kč/1 l
URIAGE Bariéderm-Cica Cream SPF50+ 40 ml
369,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen unisex daily, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, effect: soothing and regenerating, 40 ml
Elektrobock PT24
649,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Thermostat - programmable, with placement on boiler, input voltage: 3V
BREF colour Auto Active Eucalyptus 3 × 50g
96,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 32 Kč/1 pc(s)
JELEN Dishwashing liquid cranberry 500 ml
Great price
from
45,-
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dish Soap - liquid, dermatologically friendly, perfumed, total volume 500 ml - from 106 Kč/1 l
JAR Extra+ Citrus 650 ml
from
72,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dish Soap - liquid, no applicator, dermatologically friendly, perfumed, chlorine-free, total volume 650 ml - from 117 Kč/1 l
BREF Color Auto Active Chlorine 3× 50g
96,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 32 Kč/1 pc(s)
BREF Color Auto Active Flowers 3× 50g
96,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 32 Kč/1 pc(s)
HYGEE Antisplash Ocean urinal strainer, enzymatic, blue green, 2 pcs
159,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Urinal Freshener - with disinfecting effect, 2 pc(s) in the package - 80 Kč/1 pc(s)