Product in stock in the store in Praha 9 - Čakovice
This page includes all products that are in stock in our store Praha 9 - Čakovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
All from 3,030
Philips OneUp XV1882/10 - universal
549,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Mop - replacement pad for hard floors, including sensitive and non-absorbent, washable, reusable up to 6 months
FINO Premium Handles Aromatic 60 l, 15 pcs
Amazing Deal
65,-
Save 14.90
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bin Bags - scented, - 4.33 Kč/1 pc(s)
VARTA Longlife Max Power 8+2 AAA (Plastic free Wide Blister)
from
248,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Disposable Battery AAA, alkaline cell, voltage up to 1,5 V, 1,2 Ah, 10 piece(s) per pack
AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector for Samsung Galaxy XCover 5
Great price
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Glass Screen Protector - for SAMSUNG Galaxy XCover 5, made of Japanese Asahi glass, 2.5D curved, case friendly design, full cover design, glossy surface, thickness 0,33 mm, glue...
Eternico Essential for Apple Watch 44mm / 45mm / 46mm / Ultra 49mm pastel green size S-M
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Watch Strap - for Apple Watch 44/45/46/49mm and 42mm (Apple Watch Series 1,2,3), material silicone, uses 24mm Apple slide, fits wrist circumference from 16 to 19 cm, green colour
AlzaPower SATA 3.0 6Gbps 0.3m black
Great price
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Data Cable , braided cable, length: 0,3m
AlzaGuard 2.5D FullCover Glass for Google Pixel 9
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Glass Screen Protector - for Google Pixel 9, 2.5D curved, glossy surface, thickness 0,33 mm, glue over the entire surface area, package includes cleaning cloth, alcohol wipe, dust...
Oral-B iO Interdental Clean 2 pcs
528,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 2 pc(s) in package - 264 Kč/ks - from 264 Kč/1 pc(s)
AlzaGuard Protective Flip Cover for Samsung Galaxy Tab A9+ red
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tablet Case - SAMSUNG Galaxy Tab A9+, artificial leather and plastic, closable, hard,
HARMONY Every Day Family 44 m (1 pc)
Great price
45,-
Save 4,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Paper Towels two-layer
STARBUCKS® RISTRETTO SHOT by NESPRESSO® Dark roast 10 capsules
from
89,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kávové kapsle coffee without powdered milk - caramel, coffee blend mix, south america and africa, 10 servings servings - from 10.50 Kč/1 pc(s)
FAB 30H / 38 3 keys
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Padlock - steel, 3 keys
MONIN Sakura 0.7L
309,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Syrup - pink colour, sakura extract, easy to mix, vegan, sugar, water, citric acid, 700ml packaging - 441 Kč/1 l
PanzerGlass FENDER Apple iPhone 17 Pro Max silver protective aluminum camera element
649,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Glass Screen Protector for Apple iPhone 17 Pro Max package includes: cleaning cloth, alcohol wipe and dust removal sticker
AXAGON CRE-DAC MINI card reader SD / microSD, UHS-I, SUPERSPEED USB-A + USB-C
289,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Card Reader external, USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), micro SDHC, SDHC, micro SDXC, SDXC, SD and micro SD
Alsament PETG 1 kg Gold
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Filament - made from PETG, filament diameter: 1.75mm with a tolerance of 0.02mm, weight: 1kg, print temperature: up to 250°C, print mat temperature: 120°C, recommended print speed:...
EXTOL PREMIUM pencil marker with case and replaceable barrel, O 2,8mm hardness HB, 8853007
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pencil - suitable for marking on various surfaces, replaceable ink, hardness HB, integrated stiffness sharpener, in the package case, 6× rigid, dimensions of the ink 2,8 × 120 mm
VARTA special lithium battery Photo Lithium CR2 1pc
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Camera Battery , lithium (Li) cell, 0,93 Ah, 3V
ZEWA Premium Flexisheets (2 pcs)
71,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Paper Towels two-layer - 36 Kč/roll - from 0.25 Kč/1 sheet
CLEAN IT antistatic screen cleaning foam 400ml
159,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Screen Cleaner - anti-dust, cleans LCD, LED and plasma screens, anti-static treatment prevents the re-deposition of dust and dirt
Swissten Textile USB-C / USB-C 0.2 m Black
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Data Cable , braided cable, length: 0,2m
Apple Silicone Cover with MagSafe for iPhone 17 steel blue
Discounted -14 %
1,189,-
1,389,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Phone Cover - for Apple iPhone 17, material silicone
C-TECH WLM-12 pink
179,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mouse - wireless, optical, 1600DPI, 6 buttons, bluetooth, pink
AlzaPower AluCore Audio 3.5mm Jack (M) to 3.5mm Jack (F) 1m silver
Great price
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
AUX Cable extension, 1m, male connectors: 1× jack 3.5 mm (TRS), female connectors: 1× jack 3.5 mm (TRS), Gold-Plated Connectors, metal Body and VelcroStrap+, straight connector...