Questions and answers: 24" STRONG SRT24HE4023C
This page contains frequently asked questions about 24" STRONG SRT24HE4023C. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about 24" STRONG SRT24HE4023C. They will be answered by our specialists.
24" STRONG SRT24HE4023C - Television
24" STRONG SRT24HE4023C
In stock 1 pcs
Add to Cart
Cheap variants Accessories Help and manuals 3 Reviews 8
Dobrý den, je možné tv připojit k wifi a napájení je i 230V? Děkuji a přeji hezký den Jaroslav Kerouš.
Dobrý den homu se zeptat na zakončení kabel na 12V dekuji