Questions and answers: 27" AOC Q27G2U/BK Gaming
This page contains frequently asked questions about 27" AOC Q27G2U/BK Gaming. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about 27" AOC Q27G2U/BK Gaming. They will be answered by our specialists.
27" AOC Q27G2U/BK Gaming - Monitor
27" AOC Q27G2U/BK Gaming
Discontinued
Accessories Help and manuals 33 Reviews 5
Sú nejaké káble súčasťou balenia? ak áno tak aké?
Je tento monitor kompatibilný s xbox series x na 2560x1440 120 fps
Dobrý deň, podporuje tento notebook 144 Hz pri 1440p aj cez hdmi, keďže na notebooku nemám DP?
Má monitor jack na slúchadlá?
Je tento monitor kompatibilný s G-Sync?
Na stranach vyrobce je odezva 4ms a ne 1ms jakou mate zde. Napravte to hambáři.
Dobrý den, podporuje monitor 1440p a 120fps přes hdmi 2.0? Děkuji
Dobrý den, chtěl by jsem se zeptat. Mám doma Xbox série X a scháním nějaký monitor, ale nevím jestli tenhle nebo 24" AOC 24G2AE Gaming. Oba jsou skoro totožné až na 2 rozdíly ten dražší má quad HD a nastavitelnou výšku. Děkuji