Questions and answers: 34" AOC CU34G2/BK Gaming
This page contains frequently asked questions about 34" AOC CU34G2/BK Gaming. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about 34" AOC CU34G2/BK Gaming. They will be answered by our specialists.
34" AOC CU34G2/BK Gaming - LCD Monitor
34" AOC CU34G2/BK Gaming
Discontinued
Accessories Help and manuals 13 Reviews 2
prosím jaké jsou minimální požadavky? (grafika procesor atd...)
Dobrý den, dá se u tohoto monitoru vypnout to "kolotočový" červený podsvícení stojanu a displeje?
prowśím link na rameno na stěnu které unese i tento monitor.
Dobrý den, nesouhlasí Vám frekvence se stránkami výrobce, tady máte 100Hz, výrobce uvádí 144Hz.