Questions and answers: 34" LG UltraGear 34WP65C-B
This page contains frequently asked questions about 34" LG UltraGear 34WP65C-B. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about 34" LG UltraGear 34WP65C-B. They will be answered by our specialists.
34" LG UltraGear 34WP65C-B - LCD Monitor
34" LG UltraGear 34WP65C-B
Discontinued
Accessories Help and manuals 5 Reviews 5
Bude jeste skladem?
Dobrý den, obraz je při pohybu (např. WoT a filmy) skoro nekoukatelný, skáče, rozmazaný... Grafika Nvidia GeForce RXT 3050, 16GB RAM. Při dooručeném rozlišení mám max. 50Hz a neumožní mi to zapnout 1ms odezvu, takže hrůza, budu vracet. Těch avizovaných 160Hz nevidím nikde, přes 100Hz to umí při rozlišení VGA, to je snad výsměch...