Questions and answers: 43" Samsung The Frame QE43LS03BG
This page contains frequently asked questions about 43" Samsung The Frame QE43LS03BG. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about 43" Samsung The Frame QE43LS03BG. They will be answered by our specialists.
43" Samsung The Frame QE43LS03BG - Television
43" Samsung The Frame QE43LS03BG
Discontinued
Accessories Help and manuals 11 Reviews 4
Dobrý den, je možno tuto TV pověsit "na výšku"? Děkuji.
Dobrý den. Má tato tv Smart aplikace jako Disney,Netflix,O2 atd. Děkuji
Dobrý den, jakou koncovku má kabel pro One Connct Box? Mám ve zdi propojovací přípravu na HDMI/HDMI.
Dobrý deň, prosím aká je dĺžka prepojovacieho kábla one connect (súčasť balenia) ďakujem.
Dobrý den, zajímalo by mě, zda je součástí televizoru i Samsung One Connect Box. Děkuji.
Dobrý den, je součástí balení i One Connect box s kabelem? Děkuji
Mohu se, prosím zeptat, zda má televize opravdu 100 Hz obrazovku? Na stránkách výrobce se uvádí 50 Hz. Děkuji