Questions and answers: 43" Sencor SLE 43F57TCS
This page contains frequently asked questions about 43" Sencor SLE 43F57TCS. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about 43" Sencor SLE 43F57TCS. They will be answered by our specialists.
43" Sencor SLE 43F57TCS - Television
43" Sencor SLE 43F57TCS
Discontinued
Accessories Help and manuals 8
Dobrý den, chtěl bych se zeptat. U produktu jsem zjistil několik nejasností. Například spotřebu energie udáváte 57 W a na stránkách výrobce, na které tu máte odkaz, je uvedeno 83 W. Reproduktory uvádíte 2x10W a výrobce 2x8W. A na jiných stránkách jsou další a další rozporuplné informace (což samozřejmě není vaše vina, ale fascinuje mě, jak je to možné) Například odezvu uvádíte "nízkou", výrobce ovšem uvádí 12ms, což nízké podle mě není. Ovšem na jiných serverech jsem našel i 5ms což by dávalo za pravdu vaší "nízké" odezvě. Údaj v Hz jsem snad ani nenašel. A jas ten se taky uvádí různě od 230cd/m2 do asi 600cd/m2. Těchto nesrovnalostí bylo ještě více, ale pokud by mi někdo dokázal alespoň na něco odpovědět, či dodal odkaz na nějaký moudrý zdroj, byl bych rád. Poslední dotaz by se ještě týkal vaší nabízené služby bezplatné výměny nevyhovující televize. Jestli je to opravdu tak, že koupím např. tento televizor, nebude mi z nějakého důvodu vyhovovat a bezplatně mi ho vyměníte zajiný.Děkuji