Questions and answers: 49" Panasonic TX-49EX600E
This page contains frequently asked questions about 49" Panasonic TX-49EX600E. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about 49" Panasonic TX-49EX600E. They will be answered by our specialists.
49" Panasonic TX-49EX600E - Television
49" Panasonic TX-49EX600E
Discontinued
Accessories Help and manuals 11
Tato TV ma pouze 50Hz panel - External Link
Dobry den, ma tato tv ako jedina z rady roku 2017 IPS panel? Dakujem
To ste kde vyčítali alebo zistili že táto TV ma 100Hz? teda je to skutočne tak?
Jak je možné, že uvadíte chybné parametry??? Televize nemá 100Hz ale jen 60Hz. chtělo by si ty informace ověřovat a netvrďte že vám to uvádí výrobce, když na stránce panasonic je napsáno 60HZ.