Questions and answers: 49" Samsung UE49NU8002
This page contains frequently asked questions about 49" Samsung UE49NU8002. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about 49" Samsung UE49NU8002. They will be answered by our specialists.
49" Samsung UE49NU8002 - Television
49" Samsung UE49NU8002
Discontinued
Accessories Help and manuals 11
Pozor, jediná skutečná 100 Hz televize v této úhlopříčce je Sony XF9005. Vše ostatní je 50 Hz.
Proč pořád uvádíte že telka má 100 Hz panel když má ve skutečnosti 50 Hz ???
Dobrý den, mám 3 otázky: 1) má tento typ televizoru (49" Samsung UE49NU8002) vestavěné WIFI? 2) jaký je rozdíl mezi zpracováním obrazu v systému 2 000 PQI a 400 Motionflow XR (SONY)? 3) má tento typ podsvícení (Edge LED - SONY)? Děkuji za odpovědi. Stanislav Čihák
Dobry den. Tahle TV neni 100Hz! Opravte si to. Overoval jsem to na nekolika mistech primo u Samsungu (ceska distribuce), jedna se o 50Hz panel. 100Hz panel maji az modely 55" a vetsi.
Dobrý den, ma tento televizor 100Hz panel? Dekuji za odpověď