Questions and answers: 50" Philips 50PUS6262
This page contains frequently asked questions about 50" Philips 50PUS6262. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about 50" Philips 50PUS6262. They will be answered by our specialists.
50" Philips 50PUS6262 - Television
50" Philips 50PUS6262
Discontinued
Accessories Help and manuals 18
Dobrý den, dá se odstranit/ciste ulomit to logo dole?
Dobrý deň. Viete mi poradiť akú kartu(modul) by som mal kúpiť aby som mal viac televoznich staníc
Dobry den. Daju sa do televizora stiahnut nejake nove aplikacie naprikad hbo go? Dakujem za odpoveď
Dobrý den je možné si ji prohlédnout na pobočce praha 7 dekuji.
Dobrý den, dá se regulovat síla ambilight osvětlení (zeslabit/zesílit)?
Dobrý den. 27.12.2017 zde byl položen dotaz, zda je zobrazovací frekvence 100, nebo 50Hz. nevím, zda se jedná o stejný údaj, ale v technických specifikacích je na stránkách obchodu psáno: Obnovovací frekvence panelu 100 Hz. Jak to tedy je? Děkuji za odpověď a radu.
Dobrý den, má tento TV zobrazovací frekvenci 100 nebo 50Hz? Děkuji