Questions and answers: 75" Sony Bravia KD-75XE8596
This page contains frequently asked questions about 75" Sony Bravia KD-75XE8596. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about 75" Sony Bravia KD-75XE8596. They will be answered by our specialists.
75" Sony Bravia KD-75XE8596 - Television
75" Sony Bravia KD-75XE8596
Discontinued
Accessories Help and manuals 9
Dobrý den, podporuje tato televize funkci Timeshift at uz s nebo bez externího HDD?
Zdravím, podporuje tento televízor pozeranie 3D filmov? Dakujem za odpoveď
Dobrý deň našiel som z vašej ponuky nastenny držiak na TV : Meliconi SlimStyle 600 SR pre TV 50" - 80" .... vyhovuje na tuto TV od Sony ? Ak nie Čo by ste mi ešte doporučoval z vašej ponuky Vy ak by som chcem aby bola TV polohovateľná ? Ďakujem
Dobry den lze tuto tv spojit i s iOS?
Dobry den,jedna se o radu obrazovky 6,7 nebo 8?dekuji
Dobrý den,má tato TV VA panel nebo IPS? A jaká je ideální pozorovací vzdálenost? Děkuji
dobry den,chci se zeptat jaky drzak na zed by jste mi prosim doporucili,at hledam jak hledam zadny nemuzu najit :/ potrebuju drzak na Sony tv 75” vesa 400x300 dekuji :)