This page contains frequently asked questions about Base ACXSJ-B02. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about Base ACXSJ-B02. They will be answered by our specialists.
Dobrý deň,
spodnú časť nádoby treba naplniť penovým mydlom.
V prípade akýchkoľvek ďalších prianí či otázok nás neváhajte kontaktovať.
Prajem Vám pekný deň
Zdenko Janov,31. 5. 2021
Zdá sa, že to je veľmi častý problém. U mňa to isté. Skúsim, či sa podarí reklamovať, ale už by som to viac krát nekúpil. Chce to nejaký spolahlivejší produkt. Vydržalo to cca dva mesiace.
František Vereš,31. 5. 2021
Výmena tovaru bezproblémové
Customer,14. 11. 2020
Dobrý deň,
Chcem sa opýtať, prečo po troch dňoch mi začalo blikať červené svetielko. Neviem nikde dohľadať vysvetlenie, čo to vlastne znamená. Po vypnutí a následnom zapnutí vydá jednu dávku mydla (peny) a začne blikať na červeno (mydlo už nedávkuje).
Batérie som vyskúšal vymeniť niekoľko.
Ďakujem
Lenka Tiefenbachová,28. 2. 2021
No tak nám to týden jelo bez problémů a najednou přesně tento problém. Vyměnili jsme několikrát baterie, světýlko bliká červeně a následně vydá nečekaně jednu dávku. To je pak k ničemu takový výrobek.
MASZTER s.r.o.,1. 3. 2021
Zdravim. pomohla vymena. od kedy mi to vymenili tak slape ako hodinky. nie je s nim ziadny problem.
Alza Expert,15. 11. 2020
Dobrý den,
v tomto případě, bych doporučil produkt reklamovat, je možné že se jedná o vadný kus.
V případě jakýchkoliv dalších přání či dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Přeji Vám pěkný zbytek dne.
Milan Šafránek,30. 1. 2021
Také mi vydržel fungovat měsíc. Je to nedodělek. Je potřeba přepájet cestu pro infra snímač.
Customer,9. 11. 2020
Nevidím nikde objem - kolik má?
Irena Chybová,6. 3. 2021
Dobrý den,
tento bezdotykový dávkovač se může plnit jakýmkoliv tekutým mýdlem?
Předem děkuji ICh
Alza Expert,10. 11. 2020
Dobrý den,
Dle dsotupných informací má 500ml.
V případě jakýchkoliv dalších přání či dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Přeji Vám pěkný zbytek dne.
Ing. Vratislav Dluhoš,16. 11. 2020
Hloupost, objem náplně je 1/4 litru. To by měl prodejce vědět a nebalamutit zákazníka.
Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, use cookies and other data to ensure the proper functioning of the website and, with your consent, also, among other things, to personalize advertising and the content of our websites. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.