Jaká je požadovaná velikost pojistek pro plný výkon desky při jednofázovém zapojení?
Customer,29. 4. 2025
Dobrý den,
Všechny naše desky lze připojit na 230V i 400V. Doporučujeme samozřejmě 400V, abyste nebyli limitováni nedostatečným příkonem.
V případě připojení na 400V se použijí jen 2 fáze ze 3. Na to si prosím dejte pozor, protože dost zákazníků si díky tomu „odpálí“ desku (propojí i 3. fázový vodič s nulovým vodičem na desce).
Jinými slovy
Respektive půjde, ale při zapnutí třetí plotny většinou indukce shodí jistič, pokud bude deska odebírat vyšší proud, než dovoluje jistič, který může být max. 16A.
Deska se zapojuje napevno do rozvodu na 2 fáze (3. fáze se na desku nepřipojuje).
Vše včetně připojení samozřejmě musí provést elektrikář a vystavit Vám potvrzení pro platnou záruku.
Pěkný de přeje Ilona Beko
Customer,30. 5. 2024
Dobrý den, je možné tuto desku připojit na tři fáze?
Alza Expert,31. 5. 2024
Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Ano, varnou desku BEKO HII64400MTX lze připojit na tři fáze.
V případě dalších přání či dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Se srdečnými pozdravy
Dobrý den, jakou má šířku rámeček?
Alza Expert,20. 3. 2024
Indukční varná deska BEKO HII64400MTX má následující rozměry:
Šířka: 58 cm
Výška: 5,2 cm
Hloubka: 51 cm
Se srdečnými pozdravy
chtěla jsem se zeptat, jestli rozměry pro vestavbu jsou s rezervou? Díra pro vestavbu v mojí kuchyňské lince je pouze 485mm x 555mm? Ovšem takové rozměry jsem v nabídkách indukčních desek již nenašla.