This page contains frequently asked questions about CELLY TWINS Black. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about CELLY TWINS Black. They will be answered by our specialists.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kolikrát můžu nabít sluchátka z dobijecího pouzdra, předem děkuji.
Tomáš Jareš, Alza Expert,19. 11. 2017
Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz.
Počet cyklů není nijak omezen.
Doufáme, že Vám naše odpověď pomohla. V případě dalších dotazů nás neváhejte znovu kontaktovat.
Externí redakce Alza.cz
Customer,22. 11. 2017
Myslim ze otazka bola kolkokrat sa realne nabiju sluchadka kym sa vybije puzdro a tiez by som sa to rad opytal
Customer,11. 1. 2019
Nabiju je podle toho jak dlouho hrajou nikdy jsem to nepočitala, ale stopro nehrajou těch 100 hodin co uvádějí
Jan Košacký,17. 11. 2017
Dobrý den, zaujalo mě, že v popisu produktu máte, že sluchátka mají integrovaný mikrofon a ve vlastnostech máte, že jsou bez mikrofonu. Můžete prosím informaci upřesnit?
Děkuji
Jiří Gašparik, Alza Expert,18. 11. 2017
Dobrý den,
děkuji ta Váš dotaz.
Dle stránek výrobce se jedná o sluchátka s mikrofonem, konkrétně mikrofon je integrován do pravého sluchátka.
Robert Nosil,19. 11. 2017
No tak si to aspoň opravte!
Macalíková Renata,16. 11. 2017
Chybí nejdůležitější informace a to jak dlouho vydrží poslech na jedno nabití :-(
Diana Michalová, Alza Expert,16. 11. 2017
Dobrý den, děkuji za Váš dotaz a omlouvám se za nedostačující informace. Doba nabíjení sluchátek je přibližně 1 hodina, následná výdrž sluchátek pro přehrávání hudby činí až 3 hodiny. V případě jakýchkoli dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Customer,12. 12. 2017
Dobrý deň, pri telefonovaní ide zvuk len z pravého sluchátka, pri prehrávaní hudby je zvuk dobrý v oboch slúchadlách. Je to vada slúchadiel, alebo pri telefonovaní ide zvuk len do pravého slúchadla?
Alza Expert,20. 12. 2017
Dobrý den,
nejedná se o vadu sluchátek, při telefonování jde zvuk pouze z pravého sluchátka.
Customer,16. 12. 2017
Mam to úplně stejně. takže nejspíš půjde zvuk pouze do pravého sluchátka.
Customer,19. 1. 2018
umožňujú slúchadlá pozerať videá a robiť iné aktivity okrem počúvania hudby?
Filip Šulák, Alza Expert,19. 1. 2018
Dobrý den, děkuji za Vaši otázku, ano. Přeji hezký den.
Customer,26. 12. 2017
Znamená to,ze každé sluchátko lze sparovat zvlášť přes Bluetooth s jiným zařízením?
Customer,24. 5. 2018
Lze je spárovat zvlášť, ale to levé je dost omezené - jednak nemá mikrofon, a jakmile se objeví v dosahu i to pravé, tak se přepne na jeho levý kanál.
Vladimír Janků, Alza Expert,26. 12. 2017
Dobrý den,
to nelze.
Přeji pěkný den.
Customer,21. 12. 2017
Chtěl bych se zeptat jestli budou kompatibilní s Huawei p9lite a s hodinkami samsung gear fit2 pro ?
Vladimír Janků, Alza Expert,21. 12. 2017
Dobrý den,
ano s kompatibilitou nebude problém.
Přeji pěkný den.
Customer,1. 6. 2019
Dobrý den, nabíjecí stanice sluchátka nabíjí pouze kdyz je sama připojena k nabíječce, nevíte čím by to mohlo být
Alza Expert,22. 6. 2019
Dobrý den,
velice se omlouvám bohužel tuto informaci nám dodavatel neuvedl nemohu tedy podat adekvátní odpověď. Doporučuji kontaktovat přímo zákaznickou podporu výbrobce.
V případě jakýchkoliv dalších přání či dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Přeji Vám pěkný zbytek dne.
Customer,17. 5. 2019
Spárujou se Celly Twins z Apple Iphone.? Mam vplánu si sluchátka na místě zakoupit ale nejsem si tím zcela jist. Děkuju za brzkou odpověď.
Alza Expert,26. 5. 2019
Dobrý den,
děkuji za Váš dotaz.
Tyto produkty jsou spolu kompatibilní.
V případě jakýchkoliv dalších přání či dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Přeji Vám pěkný zbytek dne.
Michael Albert,19. 7. 2018
dobrý den, můžu se zeptat kolikrát se nabíjí z krabičky
Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, use cookies and other data to ensure the proper functioning of the website and, with your consent, also, among other things, to personalize advertising and the content of our websites. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.