This page contains frequently asked questions about Philips TAM4205/12. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about Philips TAM4205/12. They will be answered by our specialists.
Dobrý večer. Má tento přehrávač i bluetooth výstup na sluchátka?
Michal, Philips Expert,16. 2. 2025
Dobrý den, bluetooth je pouze pro vstup, tedy pro přehrávání obsahu na tomto přístroji. Bluetooth sluchátka připojit nelze. Hezký den.
Customer,11. 2. 2025
Dobrý den. Obsahuje funkci sleep? A dále, dokáže být připojen současně k dvěma mobilům současně přes bluetooth?
Michal, Philips Expert,11. 2. 2025
Dobrý den, mikrosystém má funkci automatického vypnutí SleepTimer. Připojit lze pouze jedno Bluetooth zařízení. Propřipojení druhého zařízení je třeba první odpojit. Hezký den.
Customer,28. 9. 2024
dobrý den reproduktory tohoto systému sjou spojeny s radiem přes kabel nebo bezdrátově?
Michal, Philips Expert,29. 9. 2024
Dobrý den, obě reprosoustavy jsou s centrální jednotkou propojeny kabelem. Hezký den.
Customer,14. 8. 2022
Dobrý den,
mohu se zeptat, zda Philips TAM405/12 má vyhledávání dle alba (mezi složkami), abych nemusel např. v rámci USB "odklikat/přetočit" veškeré předcházející písničky apod.?
Popřípadě od jaké verze Philips je tato funkce k dispozici???
Předem Vám mnohokrát děkuji za odpověď.
Michal, Philips Expert,15. 8. 2022
Dobrý den, vyhledávání podle názvu alb/skladeb není u přístrojů Philips v řadě malých hudebních systémů TAMxxxx dostupné a to ani pro USB ani pro CD (MP3). Hezký den.
Customer,20. 5. 2022
Mohu připojit k tv kabel sinch ( tv ) Jack 3.5 Philips ? Dotaz dva - funguje připojení zařízení android pro lepší zvuk při sledování HBO , děkuji za odpověď
Michal, Philips Expert,21. 5. 2022
Dobrý den, připojení kabelem CINCH – 3,5 mm jack je možné, záleží však na parametrech výstupu z TV. Druhé otázce nerozumím - jaké android zařízení k čemu připojené při sledování HBO? Děkuji. Hezký den.
Customer,23. 2. 2022
Přehrává i wav (LPCM) z usb flash?
Alza Expert,24. 2. 2022
Dobrý den,
áno malo by to fungovať.
V případě jakýchkoliv dalších přání či dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Přeji Vám pěkný zbytek dne.
Dušan Ostratický,10. 2. 2022
Bobrý den ,
prosím lze připojit přes jack 3,5mm, pro vstup hudby z jiného zařízení? Např. z PC? Děkuji .
Michal, Philips Expert,10. 2. 2022
Dobrý den, tento model hudebního minisystému má 3,5 mm jack vstup pro připojení externího zařízení. Hezký den.
Jan Pospíšil,25. 12. 2021
Dobrý den,je možné připojit staré repro nebo se musí připojit dodané s produktem? starší produkt je také philips.děkuji za odpověd
Michal, Philips Expert,26. 12. 2021
Dobrý den, značka nerozhoduje, nejdůležitější parametry jsou impedance a příkon. U tohoto modelu je impedance 8 Ohm a 60 W. Hezký den.
Customer,16. 10. 2021
Dobrý den, jakou impedancy mají reprobedny?
Michal, Philips Expert,17. 10. 2021
Dobrý den, reproduktory mají následující impedance: basový 6 Ohm, výškový 8 Ohm. Zdravím.
Míla Stibůrková,26. 1. 2021
Dobrý den, potřebovala bych systém, ke kterému jde připojit gramofon a zároveň sluchátka přes Bluetooth. Děkuji za radu
Michal, Philips Expert,27. 1. 2021
Dobrý den, v nabídce Philips Audio v tuto chvíli není systém, který by odpovídal vašim požadavkům. Podívejte se prosím na nabídku jiných značek. Zdravím.
Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, uses cookies to ensure the functionality of the website and with your consent also to personalisage the content of our website. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.