This page contains frequently asked questions about VANGUARD 45 Adaptor. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about VANGUARD 45 Adaptor. They will be answered by our specialists.
Dobrý den, chci se zeptat, co vše se do batohu vejde. Táta je vášnivý fotograf a chci mu batoh koupit k Vánocům. Má 2 objektivy, jeden menši a jeden velký na macro, jestli se nepletu, při max rozpětí má snad půl metru, ale jinak bych řekl tak 20cm? Plus má blesk a stativ. Má .. myslím Canon EOS 60D nebo 70D. Děkuji
Customer,29. 11. 2016
Díky moc za názory :)
Petra Sýkorová,27. 11. 2016
Dobrý den, já jsem to taky kupovala vášnivému fotografovi :-).
Prý se tam všechny věci vejdou, kromě stativu.
Hezký večer
Ing. Viktor Stančík,27. 11. 2016
Dobrý večer, do tohto batohu by sa ten polmetrový objektív vošiel s trochou snahy aj roztiahnutý. Foťák + dva objektívy + blesk úplne v pohode, ešte ostane miesto na ďalší obektív a záložné telo. Na fotkách to nevidno, ale hlavná kapsa má alési polstrované "police" na suchý zips, ktoré sa dajú vybrať a presúvať podľa potreby. Statív a pripevní zvonku, viď foto. Ja som spokojný. Viktor
Customer,16. 7. 2016
Má fotobatoh VANGUARD Adaptor 45 integrovanou pláštěnku? V jedné z recenzí se uvádí, že nemá, na stránkách výrobce je s pláštěnkou. Je tedy Alza nabízený batoh VANGUARD Adaptor 45 bez pláštěnky?
Děkuji
Alza Expert,18. 7. 2016
Dobrý den,
bohužel dle informací od dodavatele pláštěnku nemá.
V případě jakýchkoliv dalších přání či dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, uses cookies to ensure the functionality of the website and with your consent also to personalisage the content of our website. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.