Questions and answers: XtendLan ZS01-12V/2A
XtendLan ZS01-12V/2A - Power Supply
XtendLan ZS01-12V/2A
In stock > 10 pcs
229,-
Add to Cart
Cheap variants Accessories Help and manuals 18 Reviews 16
Dobrý deň. Zháňam napájací zdroj pre repro Creative Inspire T10 (11.5VAC 1.6A 20VA 5.5x2.5mm) bude tento kompatibilný?
Dobrý den, sháním napájení pro visionbook UMAX 12WRX 12V/2A. Myslíte že bude tento adaptér kompatibilní?
Dobrý den, myslíte, že napájecí kabel bude fungovat na ps2 slim? Děkuji
SÍŤOVÝ ADAPTÉR ZÁSUVKOU ZAPALOVAČE 12V/230W
Dobrý den, je to zdroj spínaný, nebo transformátorový? Potřebuji napájet GSM bránu a zakoupený zdroj Virtuos 12V od vás rušil do telefonního hovoru nepříjemným tónem, což stolní stabilizovaný zdroj nedělal.
Dobrý den. tento adaptér podle vašeho popisu je 12V/2Ampery.....ale když si zvětším obrázek, vidím 12V/3 Ampery..... jak to tedy je?...