RAID
We can deliver RAID products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 19
RAID Against flying insects 400 ml
Amazing Deal
119,-
Save 51,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Insect Repellent - mosquito repellent and fly repellent, perfume free - 298 Kč/1 l
RAID Against crawling insects 400 ml
Amazing Deal
147,-
Save 23,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Insect Repellent - ant repellent, spider repellent and cockroach repellent, perfume free - 368 Kč/1 l
RAID Essentials against flying and crawling insects 400 ml
Great price
157,-
Save 13,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Insect Repellent - fly repellent, ant repellent and against wasps and hornets, perfume free - 393 Kč/1 l
RAID Essentials insect light trap refill, 2 pcs
229,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Insect Killer - refill for an electric insect trap, attracts with light: fruit flies, moths, midges, flies and others, suitable for use near people, pets and plants, double-sided...
RAID Essentials 4 pcs
51,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fly Trap - adhesive tape, unscented, no insecticide, protects against flies and mosquitoes, indoor use only, hanging, placement location based on pest occurrence, 4 pcs per pack
RAID Insecticidal spiral against mosquitoes 10 pcs
109,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Insecticide Effective protection against mosquitoes and insects for up to 8 hours, easy to use - light it, let it smolder, safe for households if the instructions are followed,...
RAID against flying insects with eucalyptus oil 400ml
from
127,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Insect Repellent - mosquito repellent and fly repellent, perfumed - from 348 Kč/1 l
RAID Family Electric vaporizer with liquid refill 21 ml
Amazing Deal
289,-
Save 71,-
Currently Unavailable
Insect Repellent - mosquito repellent and tropical insect repellent, perfume free - 13,762 Kč/1 l
RAID Electric vaporizer with liquid refill 21 ml
Amazing Deal
209,-
Save 41,-
Currently Unavailable
Insect Repellent - mosquito repellent and tropical insect repellent, perfume free - 9,952 Kč/1 l
RAID Family liquid refill for el. vaporizer with lavender scent 21 ml
Amazing Deal
229,-
Save 71,-
Currently Unavailable
Insect Repellent - mosquito repellent, perfumed - 10,905 Kč/1 l
RAID against moths Lavender 2 pcs
Great price
110,-
Save 10.03
Currently Unavailable
Fly Trap - bag, scented, with insecticide, protects against wardrobe moths, duration of protection 17 weeks, indoor use only, hanging, free-standing, placement location based on...
RAID Against food moths 3 pcs
129,-
Currently Unavailable
Insect Killer - adhesive tape, perfumed, with insecticide, protects against pantry moths, duration of protection 8 weeks, indoor use only, placement location based on pest...
RAID Family Liquid refill 21 ml
229,-
Currently Unavailable
Insect Repellent - mosquito repellent and tropical insect repellent, perfume free - 10,905 Kč/1 l
RAID Ant Trap
97,-
Currently Unavailable
Insect Killer - bait station, perfumed, with insecticide, protects against ants, suitable for both indoor and outdoor use, free-standing, placement location based on pest...
RAID Essentials Electric vaporizer 1 pc with liquid refill 27 ml
329,-
Currently Unavailable
Insect Repellent - mosquito repellent and tropical insect repellent, - 165 Kč/ks - from 12,185 Kč/1 l
RAID against moths with cedar scent 2 pcs
95,-
Currently Unavailable
Fly Trap - scented, with insecticide, protects against wardrobe moths, indoor use only, hanging, placement location based on pest occurrence, 2 pcs per pack