Richter Czech RV. APOLLO.35. RUZ
Buy with code ALZADNY20
52,-
Price Guarantee
Specifications
Lock Type
Lock type Key
Features
Body material Steel
Dimensions
Saddle diameter 5.1 mm
Saddle width 17 mm
Saddle height 16 mm
Body width 35 mm
Body depth 17 mm