Richter Czech RV. APOLLO.35. SET4. CRN
279,-
Features
Features Two-point protection, Common lock closure
Body material Steel
Dimensions
Saddle diameter 5 mm
Saddle width 27 mm
Saddle height 21 mm
Body width 35 mm
Body depth 17 mm
Body height 30 mm