Richter Czech RV. APOLLO.40. CRN. SU2
Buy with code ALZADNY15
93,-
Features
Features Resistance to weather conditions, Keyless lock, Reinforced caliper, Common lock closure
Resistant against Corrosion
Body material Steel
Dimensions
Saddle diameter 6.2 mm
Saddle width 20 mm
Saddle height 22 mm
Body width 40 mm
Body depth 18 mm
Body height 62 mm