Richter Czech RV. APOLLO.40. SET3. CRN
259,-
Price Guarantee
Specifications
Lock Type
Lock type Key
Features
Features Two-point protection, Common lock closure
Body material Steel
Dimensions
Saddle diameter 6.2 mm
Saddle width 32.4 mm
Saddle height 28.2 mm
Body width 40 mm
Body depth 18 mm
Body height 34 mm