Richter Czech RV.ELIPS.PL.40
Buy with code ALZADNY15
118,-
Quantity discount
Discount already from 2 pcs, up to 15%
1 pcs 139,- each
2 pcs 132,- each
3 pcs 125,- each
4 and more pcs 118,- each
You Save
139,-
Price Guarantee
Specifications
Lock Type
Lock type Key
Features
Features Keyless lock, Two-point protection
Body material Brass
Dimensions
Saddle diameter 6.1 mm
Saddle width 21 mm
Saddle height 53 mm
Body width 40 mm
Body depth 14 mm
Body height 92 mm