Groceries – Amazing Deals
In this category, you will always find products at extremely low prices. We regularly update and add to our selection of bargains and other great deals. See for yourself how low the prices are at Alza!
All from 560
Stormred Shaker red, 700ml
Great price
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shaker - with a volume of 0,7l, colour: red
Bery Jones Pistachios shelled 250g
Great price
279,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled pistachios, 250 g - 1,116 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed roasted, salted nuts 1kg
Great price
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted and salted almond, cashew and macadamia nuts, 1000 g - 499 Kč/1 kg
Bery Jones Seed Mix 500 g
Great price
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - - 198 Kč/1 kg
Bery Jones Hazelnut kernels 13/15 natural Italy 1kg
Great price
599,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural hazelnut, 1000 g - 599 Kč/1 kg
Bery Jones Dates Deglet Nour BIO 500g
Great price
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 500 g - 278 Kč/1 kg
Bery Jones White Quinoa 1kg
Great price
149,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - quinoa, - 149 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed nuts with cranberries 1 kg
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, cashew, para and hazelnut, 1000 g - 399 Kč/1 kg
Bery Jones Pecans 250g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 250 g - 796 Kč/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 250g
Great price
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 250 g - 516 Kč/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 250g
Great price
99,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 250 g - 396 Kč/1 kg
Bery Jones Giant Raisins 1kg
Great price
169,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - raisin, 1000 g - 169 Kč/1 kg
PROM-IN CFM Clean 1000 g, cinnamon
Amazing Deal
929,-
Save 320,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, concentrate, 74.4% protein, 25 servings, cinnamon flavour - 37 Kč/portion - from 929 Kč/1 kg
Bery Jones Premium Granola with white chocolate gluten free 420g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 474 Kč/1 kg
Bery Jones Roasted salted peanuts 1kg
Great price
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted, salted and shelled peanuts, 1000 g - 139 Kč/1 kg
Stormred Shaker blue, 700 ml
Great price
119,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shaker - with a volume of 0,7l, colour: blue
Bery Jones Roasted unsalted peanuts 1kg
Great price
139,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and shelled peanuts, 1000 g - 139 Kč/1 kg
Bery Jones Mixed nuts and fruit 500g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond and cashew, 500 g - 398 Kč/1 kg
Bery Jones Roasted Cashews - sea salt and pepper 500g
Great price
349,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 500 g - 698 Kč/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 0,5kg
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 500 g - 398 Kč/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Cashews 500g
Great price
259,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - combination of sweet milk chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of at least 25% and buttery cashew nuts, made from carefully selected ingredients, a great...
Bery Jones Lyophilised strawberries in dark chocolate 250g
Great price
199,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit - intense and balanced combination of flavours, freeze-dried strawberries retain their colour, taste and nutritional values, thick layer of dark chocolate (88%)...
Bery Jones salty mix - peanuts with wasabi and corn 1000 g
Great price
249,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted, salted and smoked peanuts and wasabi, 1000 g - 249 Kč/1 kg
Bery Jones Smoked Roasted Almonds 1kg
Great price
399,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - salted and smoked almond, 1000 g - 399 Kč/1 kg