Amazing Deals
In this category, you will always find products at extremely low prices. We regularly update and add to our selection of bargains and other great deals. See for yourself how low the prices are at Alza!
All from 49,864
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 Vietnam 250g
Great price
129,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 250 g - 516 Kč/1 kg
ALZATOOLS Torch AKU CL20V BatteryONE 20V (without battery)
Great price
299,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Light - 20V, 3 LED diodes, luminous flux 260lm, 4-stage light head tilt within a 90° range, compatible with the BatteryONE 20V system, 3-year warranty, BATTERY AND CHARGER...
AlzaErgo CMT110, Black
Great price
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cable Organiser - box, 1 pc in the package, material: metal, under worktop, suitable for adjustable tables, variable location, colour: black
Pro Plan Veterinary Diets Canine OM Obesity Management 3kg
Amazing Deal
585,-
Save 294,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Diet Dog Kibble - 195 Kč/1 kg
TESCOMA TitanPOWER 28cm
Discounted -25 %
1,399,-
1,869,-
In stock > 5 pcs
Pan - stainless steel, aluminium, round, compatible with electric, gas, glass-ceramic and induction cooktops, non-stick surface, maximum oven temperature 230 °C, dimensions 5 ×...
Vedli jsme si dobře, hochu
Amazing Deal
399,-
Save 48,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
Siguro CO-E280B Perfect Roast & Grill Compact
Great price
2,299,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mini Oven - power input 1500 W, capacity 28 l, multifunctional, 5 preset programs, thermostat, timer, safety glass, the package includes a grill grate, a grill spit and a baking...
JEAN PAUL GAULTIER Scandal Pour Homme Deodorant Stick 75 g
Great price
749,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, woody, refreshing, long-lasting and for everyday use, weight: 75 g
Funko POP! Pin Transformers - Bumblebee
Discounted -24 %
333,-
438,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Figure - POP!, 9 cm height, material: vinyl
Thule Wingbar Silver CITROËN C4 Aircross 5-dr SUV, 12-18 for fixed fixing points
Amazing Deal
6,379,-
Save 1,411,-
In stock > 5 pcs
Roof Racks for fixed points, material aluminium, bar length 127cm, maximum load 75kg, colour: silver, lockable
Arrma Vortex 223S BLX 1:10 4WD RTR DSC filal
Discounted -11 %
9,899,-
11,190,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Remote Control Car - racing, racing, racing and truggy, Dimensions 16.9 × 33.4 × 47 (H×W×D), suitable for outdoors, electric brushless motor, 4 wheel drive, oil dampers,...
JOHNSON'S BABY body and hair wash 500 ml
Amazing Deal
119,-
Save 40,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - for sensitive skin, for sensitive to atopic skin, - 24 Kč/100 ml
Nutrend Mass Gain 1050 g, chocolate+cocoa
Amazing Deal
349,-
Save 37,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gainer -, energy value: 336kcal/100g - 332 Kč/1 kg
Siguro Towel and bath towel set Comfy Touch L, Beige
Great price
489,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Towel Set - contains 1× hand towel (50 × 100 cm) and 4× small hand towels (30 × 50 cm), made from Turkish cotton, highly absorbent, OEKO-TEX® Standard 100 certified, washable at 60...
AlzaErgo CMT120 White
Great price
499,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cable Organiser - 1 piece in the package, material steel, suitable for mounting on AlzaErgo positioning tables, can be screwed under any table top of suitable dimensions
Sokol Falco Rony Mono Pork Muscle with Carrot and Spinach 400g
Amazing Deal
76,-
Save 13,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Canned Dog Food for all breeds with low with normal activity, animal protein 16%, fat (pork) 9%, grain-free, without conservants and hypoallergenic - 19 Kč/100 g
Mäser Dining set 16 pieces, with brown rim PINTAR
Discounted -47 %
1,668,-
3,199,-
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dish Set - material: porcelain, set consists of 16 pc(s): 270mm dinner plate - 4 pc(s),, 225mm dessert plate - 4 pc(s), 170mm bowl - 4 pc(s), with decoration, dishwasher-safe,...
Běs bohů
Amazing Deal
499,-
Save 67,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kniha
Beautifly B-Skinn BODY Massager
Amazing Deal
1,899,-
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Massage Device - lymphatic massage and light therapy, used for body shaping, massage, skin rejuvenation, cellulite reduction and skin Firming , suitable for stomach, buttocks, arm,...
MICHAEL KORS Pour Homme Absolu EdP 30 ml
Amazing Deal
699,-
Save 1,150,-
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum - 2,330 Kč/100 ml
Disney: Lilo & Stitch - shoulder bag
Discounted -40 %
449,-
749,-
In stock > 5 pcs at the supplier's
Shoulder Bag - women's, volume 2,43l, dimensions 18 × 5 × 27 cm
Thule Wingbar Silver FORD Focus 5-dr Estate 04-07, 08-11 for fixed fixing points
Amazing Deal
6,379,-
Save 1,411,-
In stock > 5 pcs
Roof Racks for fixed points, material aluminium, bar length 127cm, maximum load 75kg, colour: silver, lockable
Trefl 2-in-1 Puzzle 2×70 Pieces Paw Patrol Rules
Amazing Deal
75,-
Save 44,-
In stock 3 pcs at the supplier's
Jigsaw Puzzle for girls and boys alike, 70 pieces in package, theme: movies and TV shows, known from Paw Patrol, characteristics: 2-in-1, suitable from 4 years
DOVE Cucumber and green tea liquid soap refill 500 ml
Amazing Deal
79,-
Save 40,-
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination and dry skin, cleaning, moisturising and nourishing, for everyday use, active substances include green tea, alcohol-free and...